Візит представників німецького Фонду імені Ебергарда Шьока

  • Home
  • Новини
  • Візит представників німецького Фонду імені Ебергарда Шьока

03 липня відбувся черговий візит представників німецького Фонду імені Ебергарда Шьока

Віце-президент Фонду підтримки будівельної галузі Торальф Вайзе та проектний координатор Наталя Головата прибули в черговий раз до вищого художнього професійно-технічного училища №5 м. Вінниці та зустрілися з в.о. директора Андрієм Івановичем Безуглим, а також викладачами та майстрами виробничого навчання з опоряджувальних робіт. Представники Фонду та педагогічний колектив училища занепокоєні епідеміологічною ситуацією, що склалася в нашій країні. Всім зрозуміло, а зараз це питання загострилось, що безпека праці – понад усе. Тому представники німецького Фонду зажадали взяти безпосередню участь в створенні максимально безпечного освітнього середовища в училищі й надали закладу низку дезінфікуючих та миючих засобів. Відтак, коштом Фонду було придбано термометри для вимірювання температури тіла, бактерицидні опромінювачі Bacto Sfera.

Разом з тим, такий візит – чергова нагода проглянути кваліфікаційні роботи учнів  групи № 15, які захистили проміжний іспит 4-7 модулів з професії «реставратор декоративно-художніх фарбувань, маляр». Торальф Вайзе ознайомився з новими методичними, дидактичними напрацюваннями, інструкційно-технологічними картками з реставраційних та опоряджувальних робіт, які розробили викладач Андрій Миколайович Пеньковий та майстри виробничого навчання Наталя Василівна Романенко, Леонід Валерійович Бурак і позитивно оцінив внесок кожного педагогічного працівника в підготовку висококваліфікованих фахівців  з реставраційних робіт. Відтак, Фондом було надано додаткові матеріали для ефективного проведення уроків теоретичного навчання, організації виробничого навчання у навчально-практичному центрі: шпалери флезилінові та вінілові на паперовій основі, рідкі цвяхи, герметики, багети,  матеріали для підготовки основ (клеї, скловолокно, емалі тощо) декоративні суміші, контрольно-вимірювальні інструменти, тощо.

У ході зустрічі обидві сторони відмітили, що освітній процес має бути безперервним, а обов’язок кожного, хто причетний до професійної (професійно-технічної) освіти – забезпечити належні організаційно-педагогічні умови для високоякісної підготовки кваліфікованих робітників будівельного профілю. Отож за підтримки Фонду імені Ебергарда Шьока  у навчально-практичному центрі з професії «реставратор декоративно-художніх фарбувань, маляр» було оновлено оснащення для дидактичних цілей в умовах дистанційного навчання: веб-камерами, ноутбуками, планшетами для відтворення практичного показу виконання тих чи інших видів штукатурних, малярних, реставраційних робіт.

В ході бесіди з керівництвом училища було окреслено подальші перспективи співпраці, шляхи удосконалення рівня підготовки кваліфікованих робітників з відповідної професії.