Розклад занять

  • Home
  • Розклад занять

12 група

урокуПонеділок№ каб.Вівторок № каб.Середа№ каб.Четвер№ каб.П’ятниця№ каб.
1Виробниче навчанняУраїнська література
Цопа С.Г.
210Біологія, екологія
Тименюк Д.В.
Інформтика:модуль
“Інформатика”
Тименюк Д.В.
Біологія, екологія
Тименюк Д.В.
2Історія України
Лірник Л.А.
302Фізика, астрономія
Тименюк Д.В.
Інформтика:модуль
“Інформатика”
Тименюк Д.В.
Фізика, астрономія
Тименюк Д.В.
3Ураїнська мова
Муравська Г.С./ Цопа С.Г.
209/210Фізична культура
Жеребков В.В
залЗарубіжна література
Марчук З.В.
208Всесвітня Історія
Лірник Л.А.
302
4Фізична культура
Жеребков В.В.
залІнформаційні технології
Шпилюк Л.В.
103Фізична культура
Жеребков В.В
залАлгебра
Рябова Є.Т.
202
5Алгебра
Рябова Є.Т.
202Інформаційні технологвї
Шпилюк Л.В.
103Захист України
Ізевлін В.В.
206Геометрія
Рябова Є.Т.
202
6Геометрія
Рябова Є.Т.
202Електротехніка
Ніколін Д.І.
307Електротехніка
Ніколін Д.І.
307
7Електротехніка
Ніколін Д.І.
307Електротехніка
Ніколін Д.І.
307
8

8 група

№ урокуПонеділок№ каб.Вівторок № каб.Середа№ каб.Четвер№ каб.П’ятниця
1Виробниче навчанняУраїнська література
Цопа С.Г.
210Біологія, екологія
Тименюк Д.В.
Інформтика:модуль
“Інформатика”
Тименюк Д.В.
Біологія, екологія
Тименюк Д.В.

2
Історія України
Лірник Л.А.
302Фізика, астрономія
Тименюк Д.В.
Інформтика:модуль
“Інформатика”
Тименюк Д.В.
Фізика, астрономія
Тименюк Д.В.
3Ураїнська мова
Муравська Г.С./ Цопа С.Г.
210Фізична культура
Жеребков В.В
залЗарубіжна література
Марчук З.В.
208Всесвітня Історія
Лірник Л.А.
302
4
Фізична культура
Жеребков В.В..
залІнформаційні технології
Шпилюк Л.В.
103Фізична культура
Жеребков В.В
залАлгебра
Рябова Є.Т.
202
5Алгебра
Рябова Є.Т.
202Інформаційні технології
Шпилюк Л.В.
103Захист України
Ізевлін В.В.
206Геометрія
Рябова Є.Т.
202
6Геометрія
Рябова Є.Т.
202Основи галузевої економіки
Балюк Д.А.
201
7Основи галузевої економіки
Балюк Д.А.
201Основи галузевої економіки
Балюк Д.А.
201
8

15 група

№ урокуПонеділок№ каб.Вівторок№ каб.Середа№ каб.Четвер№ каб.П’ятниця№ каб.
1Основи архітектури
Бричанський А.О.
101Фізична культура Дернова Л.О.залОснови правових знань
Лірник Л.А.
302Матеріалознавство
Бричанський А.О.
101Основи реставрації
Бричанський А.О.
101
2Основи архітектури
Бричанський А.О.
101Основи формоутворення
Муравко О.О.
мМатеріалознавство
Бричанський А.О.
101Матеріалознавство
Бричанський А.О.
101Фізична культура Дернова Л.О.зал
3Основи архітектури
Бричанський А.О.
101Технологія реставраційних робіт
Бричанський А.О.
101Основи формоутворення
Муравко О.О.
мФізична культура
Дернова Л.О.
мОснови реставрації
Бричанський А.О.
101
4Ліплення
Кучеренко Ю.С
207Ліплення
Кучеренко Ю.С
207Матеріалознавство
Бричанський А.О.
101Ліплення
Кучеренко Ю.В.
207Основи формоутворення
Муравко О.О.
м
5Ліплення
Кучеренко Ю.С
207Технологія реставраційних робіт
Бричанський А.О.
101Електротехніка
Ніколін Д.І.
307Ліплення
Кучеренко Ю.В.
207Ліплення
Кучеренко Ю.В.
207
6Ліплення
Кучеренко Ю.С
207Технологія реставраційних робіт
Бричанський А.О.
101Основи формоутворення
Муравко О.О.
мОснови правових знань
Лірник Л.А.
302Основи формоутворення
Муравко О.О.
м
7Основи архітектури
Бричанський А.О.
101Технологія реставраційних робіт
Бричанський А.О.
101Основи реставрації
Бричанський А.О.
101Основи реставрації
Бричанський А.О.
101Основи формоутворення
Муравко О.О.
м
8Ліплення
Кучеренко Ю.С.
207Ліплення
Кучеренко Ю.С
207Електротехніка
Ніколін Д.І.
307Ліплення
Кучеренко Ю.С.
207Основи реставрації
Бричанський
А.О.
101

14 група

№ урокуПонеділок № каб.Вівторок№ каб.Середа№ каб.Четвер № каб.П’ятниця № каб.
1Охорона праці
Білявський О.Б.
104аОснови підприємницького успіху
Балюк Д.А.
201Охорона праці
Білявський О.Б.
104аМатеріалознавство
Стешин Є.І.
308Креативні техніки
Муравко О.О.
м
2Основи правових знань
Лірник Л.А.
302Основи підприємницького успіху
Балюк Д.А.
201Охорона праці
Білявський О.Б.
104аОснови правових знань
Лірник Л.А.
302Креативні техніки
Муравко О.О.
м
3Фізична культура
Цопа С.Л.
залКомпютерні технології проектувані
Тименюк Д.В.
Основи підприємницького успіху
Балюк Д.А.
201Інформаційні технології
Шпилюк Л.В.
103Компютерні технології проектувані
Тименюк Д.В.
103
4Матеріалознавство
Стешин Є.І..
308Електротехніка
Ніколін Д.І.
307Фізична культура
Цопа С.Л.
залІнформаційні технології
Шпилюк Л.В.
103Охорона праці
Білявський О.Б.
104а
5Матеріалознавство
Стешин Є.І.
308Електротехніка
Ніколін Д.І
307Іноземна мова
Титаренко В.В.
Компютерні технології проектувані
Тименюк Д.В.
201Основи підприємницького успіху
Балюк Д.А.
201
6Компютерні технології проектувані
Тименюк Д.В.
Компютерні технології проектувані
Тименюк Д.В.
Іноземна мова
Титаренко В.В.
Компютерні технології проектувані
Тименюк Д.В.
201Охорона праці
Білявський О.Б..
104а
7Компютерні технології проектувані
Тименюк Д.В.
Компютерні технології проектувані
Тименюк Д.В.
Креативні техніки
Муравко О.О.
мКомпютерні технології проектувані
Тименюк Д.В.
101Матеріалознавство
Стешин Є.І.
308
8Компютерні технології проектувані
Тименюк Д.В.
Іноземна мова
Титаренко В.В.
мКреативні техніки
Муравко О.О.
мФізична культура
Цопа С.Л.
залМатеріалознавство
Стешин Є.І.
308

3 група

№ урокуПонеділок № каб.Вівторок № каб.Середа № каб.Четвер№ каб.П’ятниця№ каб.
1Хімія
Слободянюк С.О
304Українська література
Марчук З.В.
208Українська література
Марчук З.В.
208Виробниче Українська література
Марчук З.В
208
2Захист України
Ізевлін В.В
206Фізична культура
Жеребков В.В
залУкраїнська література
Марчук З.В.
208Українська література
Марчук З.В.
208
3Фізика і астрономія
Ніколіна С.М.
306Алгебра
Рябова Т.Є.
202Історія України
Безуглий А.І.
205Геометрія
Рябова Т.Є.
202
4Фізика і астрономія
Ніколіна С.М.
306Геометрія
Рябова Т.Є.
202
Історія України
Безуглий А.І.
205Українська мова
Муравська Г.С./ Цопа С.Г.
209/210
5Фізика і астрономія
Ніколіна С.М
306Українська мова
Муравська Г.С./ Цопа С.Г.
209/210Географія
Слободянюк С.О.
304Фізика і астрономія
Ніколіна С.М
306
6Громадянська освіта
Палій Л.О.
Українська мова
Муравська Г.С./ Цопа С.Г.
209/
210
Хімія
Слободянюк С.О
304Захист України
Ізевлін В.В
206
7Фізична культура
Жеребков В.В
залАлгебра
Рябова Т.Є.
202Фізична культура
Жеребков В.В
зал
8Громадянська освіта
Палій Л.О.
Географія
Слободянюк С.О
304Біологія і екологія
Тименюк Д.В.

9 група

№ урокуПонеділок№ каб.Вівторок № каб.Середа№ каб.Четвер№ каб.П’ятниця№ каб.
1Біологія, екологія
Тименюк Д.В
Хімія
Слободянюк С.О.
304Фізика, астрономія
Ніколіна С.М.
306Виробниче“Техн.Монтаж СТСіУ
Дремлюга С.О.
108
2Біологія, екологія
Тименюк Д.В
Фізика, астрономія
Ніколіна С.М.
306Фізична культура
Жеребков В.В.
зал
“Техн.Монтаж СТСіУ
Дремлюга С.О.
108
3Всесвітня Історія
Лірник Л.А.
302Фізика, астрономія
Ніколіна С.М..
306Зарубіжна література
Марчукм З.В.
208Захист України
Ізевлін В.В.
206
4Основи трудового законодавства
Лірник Л.А.
302Укр мова/літ
Цопа С.Г.
210модуль “Інформатика”
Тименюк Д.В
Основи галузевої економіки
Балюк Д.А.
201
5Алгебра
Шостак І.С.
Іноземна мова
Поліщук О.В.
204модуль “Інформатика”
Тименюк Д.В
Алгебра
Шостак І.С.
108
6Геметрія
Шостак І.С.
Історія України
Безуглий А.І.
205Іноземна мова
Поліщук О.В.
204Фізична культура
Жеребков В.В.
зал
7Укр мова/літ
Цопа С.Г.
210Історія України
Безуглий А.І.
205“Техн.Монтаж СТСіУ
Дремлюга С.О.
108Біологія, екологія
Тименюк Д.В
8Фізична культура
Жеребков В.В.
залЕлектротехніка
Ніколін Д.І.
307Інформаційні технології
Шпилюк Л.В.
103

28 група

№ урокуПонеділок№ каб.Вівторок № каб.Середа№ каб.Четвер№ каб.П’ятниця№ каб.
1Захист України
Ізевлін В.В.
209Історія України
Лірник Л.А.
302Іноземнга мова
Поліщук О.В.
204Фізика і астрономія
Ніколіна С.М.
306Захист України
Ізевлін В.В.
206
2Фізична культура
Жеребков В.В.
залУкраїнська мова/літ
Муравська Г.С.
209ХіміБіологія і екологія
Слободянюк С.О.
304Українська мова/літ
Муравська Г.С.
209Українська мова/літ
Муравська Г.С.
209
3Біологія і екологія
Слободянюк С.О.
304Фізична культура
Жеребков В.В.
залХімія
Слободянюк С.О.
304
Фізична культура
Жеребков В.В.
залГеометрія
Шостак І.С.
4Технологія лицювально плиточних робіт
Бричанський А.О.
101Модуль “ТЛПр”
Бричанський А.О.
102Українська мова/літ
Муравська Г.С.
209Алгеба
Шостак І.С.
Біологія і екологія
Слободянюк С.О.
304
5Технологія лицювально плиточних робіт
Бричанський А.О.
101Хімія
Слободянюк С.О.
304Фізика і астрономія
Ніколіна С.М.
306Технологія лицювально плиточних робіт
Бричанський А.О.
101Хімія
Слободянюк С.О.
304
6Технологія лицювально плиточних робіт
Бричанський А.О.
101Фізика і астрономія
Ніколіна С.М.
306Фізика і астрономія
Ніколіна С.М.
306Біологія і екологія
Слободянюк С.О.
304Фізика і астрономія
Ніколіна С.М.
306
7Алгеба
Шостак І.С.
Фізика і астрономія
Ніколіна С.М.
306Хімія
Слободянюк С.О.
304Історія України
Лірник Л.А.
302Історія України
Лірник Л.А.
302
8Українська мова/літ
Муравська Г.С.
209Фізика і астрономія
Ніколіна С.М.
306Українська мова
Муравська Г.С.
209Історія України
Лірник Л.А
302

5 група

№ урокуПонеділок№ каб.Вівторок № каб.Середа№ каб.Четвер№ каб.П’ятниця№ каб.
1Фізична культура
Дернова Л.О.
залЗарубіжна література
Марчук З.В.
208Українська мова/літ
Муравське Г.С.
209
2Українська мова/літ
Муравське Г.С.
209Фізична культура
Дернова Л.О.
залГеометрія
Рябова Є.Т.
202


3Фізика і астрономія
Ніколіна С.М.
306Алгебра
Рябова Є.Т.
202Фізична культура
Дернова Л.О.
зал
4Пласт. анатом. та ліплення
Ковтун Л.М.
мБіологія і екологія
Слободянюк С.О.
210Історія Всесвітня/України
Лірник Л.А.
302
5Пласт. анатом. та ліплення
Ковтун Л.М.
мГеографія
Пилявець М.С.
205Історія Всесвітня/України
Лірник Л.А.
302
6Живопис
Ковтун Л.М.
мТех ВХзК
Кучеренко Ю.С.
304Живопис
Кучеренко Ю.С.
304
7Іноземна мова
Поліщук О.В.
204Пласт. анат та ліплення
Ковтун Л.М.
мТех ВХзК
Кучеренко Ю.С.
304
8Дизайн ХВК
Кучеренко Ю.С.
304Матеріалознавство
Стешин Є.І.
308

17 група

№ урокуПонеділок№ каб.Вівторок № каб.Середа№ каб.Четвер№ каб.П’ятниця№ каб.
1Історія України
Лірник Л.А.
302Технологія лицювально-плиточних робіт
Бричанський А.О.
101Технологія лицювально-плиточних робіт
Бричанський А.О.
101Хімія
Слободянюк С.О.
304Фізика і астрономія
Ніколіна С.М.
306
2Хімія
Слободянюк С.О.
304Технологія лицювально-плиточних робіт
Бричанський А.О.
101Історія України
Лірник Л.А.
302
Біологія і екологія
Слободянюк С.О.
304Фізика і астрономія
Ніколіна С.М.
306
3Укр мова/літ
Цопа С.Г.
210Біологія і екологія
Слободянюк С.О.
304Фізична культура
Цопа С.Л.
залФізика і астрономія
Ніколіна С.М.
306Фізика і астрономія
Ніколіна С.М.

306
4Укр мова/літ
Цопа С.Г.
210Іноземна мова
Поліщук О.В.
204Фізика і астрономія
Ніколіна С.М.
306Історія України
Лірник Л.А.
302Алгебра
Шостак І.С.
5Фізична культура
Цопа С.Л.
залФізика і астрономія
Ніколіна С.М.
306Технологія лицювально-плиточних робіт
Бричанський А.О.
101Алгебра
Шостак І.С.
Технологія лицювально-плиточних робіт
Бричанський А.О.
101
6Фізика і астрономія
Ніколіна С.М.
306Історія України
Лірник Л.А.
302Технологія лицювально-плиточних робіт
Бричанський А.О..
207Фізична культура
Цопа С.Л.
залХіія
Слободянюк С.О.
304
7Фізика і астрономія
Ніколіна С.М.
306Укр мова/літ
Цопа С.Г
210Фізика і астрономія
Ніколіна С.М.
306Геометрія
Шостак І.С.
Хімія
Слободянюк С.О.
304
8Технологія лицювально-плиточних робіт
Бричанський А.О.
101Технологія лицювально-плиточних робіт
Бричанський А.О.
101Фізика і астрономія
Ніколіна С.М.
306Технологія лицювально-плиточних робіт
Бричанський А.О.
101
9

18 група

№ урокуПонеділок№ каб.Вівторок № каб.Середа№ каб.Четвер№ каб.П’ятниця№ каб.
1Фізична культура
Жеребков В.В.
залУкраїнська мова
Муравська Г.С.
304Фізична культура
Жеребков В.В.
залХімія
Сободянюк С.О.
304
2Алгебра
Рябова Є.Т.
202Геометрія
Рябова Є.Т.
202
Фізика і астрономія
Волинезь З.Г.
309Фізика і астрономія
Волинезь З.Г.
309


3Укр літ
Марчук З.В.
208Історія України
Лірник Л.А.
302Фізика і астрономія
Волинезь З.Г.
309Фізика і астрономія
Волинезь З.Г.
309
4Хімія
Сободянюк С.О.
304Хімія
Сободянюк С.О.
304Укр літ
Марчук З.В.
208Фізика і астрономія
Волинезь З.Г.
309
5Іноземна мова
Титаренко В.В.
Основи галузевої економіки
Балюк Д.А.
202Географі
Пилявець М.С.
205Українська мова
Муравська Г.С.
304
6Захист України
Ізевлін В.В.
206Фізична культура
Жеребков В.В.
залГеографі
Пилявець М.С.
205Іноземна мова
Титаренко В.В.
7Історія України
Лірник Л.А.
302Фізика і астрономія
Волинезь З.Г.
309Біологія і екологія
Тименюк Д.В.
Технологія столярних робіт
Лановий О.В.
102
8Громадянська освіта
Лірник Л.А.
302Фізика і астрономія
Волинезь З.Г.
309Технологія столярних робіт
Лановий О.В.
102

22 група

ПОНЕДІЛОК№ каб.ВІВТОРОК№ каб.СЕРЕДА№ каб.ЧЕТВЕР№ каб.П’ЯТНИЦЯ№ каб.
1Фізична культура
Цопа С.Л..
залУкраїнська література
Цопа С.Г.
210Фізична культура
Цопа С.Л..
зал
2Фізика і астрономія
Ніколіна С.М.
306Зарубіжна література
Марчук З.В.
208Біологія і екологія
Слободянюк С.О.
304
3Модуль”Технологія штукатурних робіт”
Бричанський А.О.
101Біологія і екологія
Слободянюк С.О..
304Хімія
Слободянюк С.О.
304
4Громадянська освіта
Палій Л.О.
Географія
Пилявець М.С.
205Модуль”Технологія штукатурних робіт”
Бричанський А.О.
101
5Іноземна мова
Поліщук О.В.
204Іноземна мова
Поліщук О.В.
204Захист України
Ізевлін В.В.
204
6Історія України
Безуглий А.І.
205Алгебра
Рябова Є.Т.
202Українська література
Цопа С.Г.
210
7Історія України
Безуглий А.І.
205Фізична культура
Цопа С.Л.
залГеометрія
Рябова Є.Т.

202
8Всесвітня Історія
Лірник Л.А.
302Іноземна мова
Поліщук О.В.
204

7 група

ПОНЕДІЛОК№ каб.ВІВТОРОК№ каб.СЕРЕДА№ каб.ЧЕТВЕР№ каб.П’ЯТНИЦЯ№ каб.
1Шрифти
Кучеренко Ю.С
207Модуль “ТВХОР”
Кучеренко Ю.С.
306Шрифти
Кучеренко Ю.С
306Шрифти
Кучеренко Ю.С
206Модуль “ТВХОР”
Кучеренко Ю.С.
306
2Шрифти
Кучеренко Ю.С
207Модуль “ТВХОР”
Кучеренко Ю.С.
306Шрифти
Кучеренко Ю.С
306Шрифти
Кучеренко Ю.С
206Модуль “ТВХОР”
Кучеренко Ю.С.
306
3Шрифти
Кучеренко Ю.С
207Модуль “ТВХОР”
Кучеренко Ю.С.
208Шрифти
Кучеренко Ю.С
306Алгебра
Шостак І.С.
Модуль “ТВХОР”
Кучеренко Ю.С.
306
4Алгебра
Шостак І.С.
Фізика і астрономія
Ніколіна С.М.
306Іноземна мова
Поліщук О.В.
204Основи енергозбереження і енергоефективності
Ніколін Д.І.
307Модуль “ТВХОР”
Кучеренко Ю.С.
306
5Історія України
Лірник Л.А.
302Фізична культура
Жеребков В.В.
залФізична культура
Жеребков В.В.
залОснови енергозбереження і енергоефективності
Ніколін Д.І.
307
Фізична культура
Жеребков В.В.
зал
6Укр. мова/література
Цопа С.Г.
210Матеріалознавство
Стешин Є.І.
308Історія України
Лірник Л.А.
302Укр. мова/література
Цопа С.Г.
210Зарубіжна література
Марчук З.В.
208
7Хімія
Слободянюк С.О.
304Історія України
Лірник Л.А.
302Громадянська освіта
Лірник Л.А.
302Шрифти
Кучеренко Ю.С
206
8Фізика і астрономія
Ніколіна С.М.
306Укр. мова/література
Цопа С.Г.
210

23 група

ПОНЕДІЛОК№ каб.ВІВТОРОК№ каб.СЕРЕДА№ каб.ЧЕТВЕР№ каб.П’ЯТНИЦЯ№ каб.
1Обладнання та технологія
зварювальних робіт
Дремлюга С.О.
108Виробниче навчанняМатеріалознавство
Дремлюга С.О.
108Українська мова/література
Муравська Г.С.
209Геометрія
Рябова Є.Т.
202
2Обладнання та технологія
зварювальних робіт
Дремлюга С.О.
108Матеріалознавство
Дремлюга С.О.
108Географія
Пилявець М.С.
205Всесвітня історія
Лірник Л.А.
302
3Технологія: модуль
“Обладнання та технологія
зварювальних робіт”
Дремлюга С.О.
108Матеріалознавство
Дремлюга С.О.
108Географія
Пилявець М.С.
205Фізична культура
Жеребков В.В.
зал
4Захист України
Ізевлін В.В.
206Фізична культура
Жеребков В.В.
залГромадянська освіта
Палій Л.О.
Біологія і екологія
Тименюк Д.В.
5Іноземна мова
Поліщук О.В.
204Історія України
Безуглий А.І.
205Алгебра
Рябова Т.Є
202Фізика
і астрономія
Волинець З.Г
309
6Фізична культура
Жеребков В.В.
Українська мова/література
Муравська Г.С.
209Читання креслення
Дремлюга С.О.
108Інформатика
Волинець З.Г
309
7Громадянська освіта
Палій Л.О.
.Українська мова/література
Муравська Г.С.
209Іноземна мова
Поліщук О.В.
204Електротехніка
Ніколіна С.М.
306
8Хімія
Слободянюк С.О.
304

10 група

ПОНЕДІЛОК№ каб.ВІВТОРОК№ каб.СЕРЕДА№ каб.ЧЕТВЕР№ каб.П’ЯТНИЦЯ№ каб.
1Будівельне креслення
Дремлюга С.О.
108Декоративні та комунікативні оформлення
Муравко О.О.
мЕлектротехніка
Ніколін Д.І.
307Технологія малярних робіт
Бричанський А.О.
108Декоративні та комунікативні оформлення
Муравко О.О.
м
2Декоративні та комунікативні оформлення
Муравко О.О.
мФізична культура
Цопа С.Л.
залМатеріалознавство
Стешин Є.І.
308Технологія малярних робіт
Бричанський А.О.
108Декоративні та комунікативні оформлення
Муравко О.О.
м
3Декоративні та комунікативні оформлення
Муравко О.О.
мДекоративні та комунікативні оформлення
Муравко О.О.
мОснови енергоефективності
Ніколін Д.І.
307Етика та психолгія ділових відносин
Марчук З.В.
208Етика та психолгія ділових відносин
Марчук З.В.
208
4Етика та психолгія ділових відносин
Марчук З.В.
208Декоративні та комунікативні оформлення
Муравко О.О.
мОснови енергоефективності
Ніколін Д.І.
307Етика та психолгія ділових відносин
Марчук З.В.
208
Пауерліфимнг
Цопа С.Л.
зал
5Інформаційні технології
Тименюк Д.В.

Матеріалознавство
Стешин Є.І.
308Декоративні та комунікативні оформлення
Муравко О.О.
мТехнологія малярних робіт
Бричанський А.О.
108Декоративні та комунікативні оформлення
Муравко О.О.
м
6Технологія малярних робіт
Бричанський А.О.
101
Етика та психолгія ділових відносин
Марчук З.В.
208Фізична культура
Цопа С.Л.
залТехнологія малярних робіт
Бричанський А.О.
108Матеріалознавство
Стешин Є.І.
308
7Технологія малярних робіт
Бричанський А.О.
101Декоративні та комунікативні оформлення
Муравко О.О.
мДекоративні та комунікативні оформлення
Муравко О.О.
мОснови правових знань
Лірник Л.А.
302Етика та психологія ділових відносин
Марчук З.В.
208
8Технологія малярних робіт
Бричанський А.О.
101Декоративні та комунікативні оформлення
Муравко О.О.
мДекоративні та комунікативні оформлення
Муравко О.О.
м
Будівельне креслення
Дремлюга С.О.
108Етика та психологія ділових відносин
Марчук З.В.
208

11 група

ПОНЕДІЛОК№ каб.ВІВТОРОК№ каб.СЕРЕДА№ каб.ЧЕТВЕР№ каб.П’ЯТНИЦЯ№ каб.
1Технологія мулярних рбіт
Панченко Б.С.
Матеріалознавство
Дремлюга С.О.
108Технологія мулярних рбіт
Панченко Б.С.
Матеріалознавство
Дремлюга С.О.
108Технологія мулярних рбіт
Панченко Б.С.
2Технологія мулярних рбіт
Панченко Б.С.
Матеріалознавство
Дремлюга С.О.
108Фізична культура
Цопа С.Л.
залМатеріалознавство
Дремлюга С.О
108Технологія мулярних рбіт
Панченко Б.С.
3Технологія мулярних рбіт
Панченко Б.С.
Будівельне креслення
Балюк Д.А.
201Технологія мулярних рбіт
Панченко Б.С.
Матеріалознавство
Дремлюга С.О.
108Технологія мулярних рбіт
Панченко Б.С.
4Фізична культура
Цопа С.Л.
залФізична культура
Цопа С.Л.
залБудівельне креслення
Балюк Д.А.
201Технологія мулярних рбіт
Панченко Б.С.
Технологія мулярних рбіт
Панченко Б.С.
5Матеріалознавство
Дремлюга С.О.
108Технологія мулярних рбіт
Панченко Б.С.
Будівельне креслення
Балюк Д.А.
201Технологія мулярних рбіт
Панченко Б.С.
Технологія мулярних рбіт
Панченко Б.С.
6Матеріалознавство
Дремлюга С.О.
108Технологія мулярних рбіт
Панченко Б.С.
Матеріалознавство
Дремлюга С.О.
108Технологія мулярних рбіт
Панченко Б.С.
Матеріалознавство
Дремлюга С.О.
108
7Технологія мулярних рбіт
Панченко Б.С.
Технологія мулярних рбіт
Панченко Б.С.
Технологія мулярних рбіт
Панченко Б.С.
Технологія мулярних рбіт
Панченко Б.С.
Матеріалознавство
Дремлюга С.О.
108
8Технологія мулярних рбіт
Панченко Б.С.
Технологія мулярних рбіт
Панченко Б.С.
Технологія мулярних рбіт
Панченко Б.С.
Технологія мулярних рбіт
Панченко Б.С..
ОМатеріалознавство
Дремлюга С.О.
108

1 група

ПОНЕДІЛОК№ каб.ВІВТОРОК№ каб.СЕРЕДА№ каб.ЧЕТВЕР№ каб.П’ЯТНИЦЯ№ каб.
1Зарубіжна література
Марчук З.В.
208Фізика і астрономія
Ніколіна С.М.
306Основи композиції
Ковтун Л.М..
мГромадянська освіта
Палій Л.О.
Всесвітня історія
Лірник Л.А.
302
2Алгебра
Шостак І.С.
Хімія
Слободянюк С.О.
304Основи композиції
Ковтун Л.М..
мАлгебра
Шостак І.С.
Захист України
Ізевлін В.В.
206
3Геометрія
Шостак І.С
Іноземна мова
Поліщук О.В.
204Основи композиції
Ковтун Л.М..
мГромадянська освіта
Палій Л.О.
Зарубіжна література
Марчук З.В.
208
4Фізична культура
Жеребков В.В.
залГромадянська освіта
Палій Л.О.
Основ пластичної анатомії
Кучеренко Ю.С.
207Іноземна мова
Поліщук О.В.
204Фізична культура
Жеребков В.В.
зал
5
Біологія, екологія
Слободянюк С.О.
304Історія України
Безуглий А.І.
205Основ пластичної анатомії
Кучеренко Ю.С
207Фізична культура
Жеребков В.В.
залУкраїнська мова
Марчук З.В.
208
6Хімія
Слободянюк С.О.
304Креслення і перспектива
Балюк Д.А.
201Основ пластичної анатомії
Кучеренко Ю.С
207Укр мова
Муравська Г.С.
209
7Основи пластичної анатомії
Кучеренко Ю.С.
207Основи пластичної анатомії
Кучеренко Ю.С.
207Основи живопису
Кучеренко Ю.С
207
8Креслення і перспектива
Балюк Д.А.

4 група

ПОНЕДІЛОК№ каб.ВІВТОРОК№ каб.СЕРЕДА№ каб.ЧЕТВЕР№ каб.П’ЯТНИЦЯ№ каб.
1Зарубіжна література
Марчук З.В.
208Фізика і астрономія
Ніколіна С.М.
306Виробниче навчанняГромадянська освіта
Палій Л.О.
Всесвітня історія
Лірник Л.А.
302
2Алгебра
Шостак І.С.
Хімія
Слободянюк С.О.
304Алгебра
Шостак І.С.
Захист України
Ізевлін В.В.
206
3Геометрія
Шостак І.С
Іноземна мова
Поліщук О.В.
204Громадянська освіта
Палій Л.О.
Зарубіжна література
Марчук З.В.
208
4Фізична культура
Жеребков В.В.
залГромадянська освіта
Палій Л.О.
Іноземна мова
Поліщук О.В.
204Фізична культура
Жеребков В.В.
зал
5Біологія, екологія
Слободянюк С.О.
304
Історія України
Безуглий А.І.
205Фізична культура
Жеребков В.В.
залУкраїнська мова
Марчук З.В.
208
6Хімія
Слободянюк С.О.
304Укр мова
Муравська Г.С.
209
7.
8

6 група

ПОНЕДІЛОК№ каб.ВІВТОРОК№ каб.СЕРЕДА№ каб.ЧЕТВЕР№ каб.П’ЯТНИЦЯ№ каб.
1Укр.мова
Цопа С.Г.
210Алгебра
Рябова Є.Т
202Фізика і астрономія
Волинець З.Г
309Основи галузевої економфіки
Шпилюк Л.В
103Матеріалознавство
Стешин Є.І.
308
2Укр літ
Цопа С.Г.
210Укр.мова
Цопа С.Г.
210Іноземна мова
Поліщук О.В.
204Основи галузевої економфіки
Шпилюк Л.В

103
Будівельне креслення
Балюк Д.А.
201
3Алгебра
Рябова Є.Т.
202Історія України
Безуглий А.І.
205Біологія і екологія
Тименюк Д.В.
Укр літ
Цопа С.Г.
210Будівельне креслення
Балюк Д.А.
201
4Геометрія
Рябова Є.Т.
202Історія України
Безуглий А.І
205Всесвітня Історія
Лірник Л.А.
302Алгебра
Рябова Є.Т.
202Зарубіжна література
Марчук З.В.
208
5Захист України
Ізевлін В.В.
206Фізична культура
Цопа С.Л.
залОснови трудового законодавства
Лірник Л.А.
302Фізична культура
Цопа С.Л.
залБіологія і екологія
Тименюк Д.В.
6Фізична культура
Цопа С.Л.
залЕлектротехніка
Ніколін Д.І.
307Інформаційні технології
Шпилюк Л.В.
103Іноземна мова
Поліщук О.В.
204Технологія малярних робіт
Бричанський А.О
101
7Інформаційні технології
Шпилюк Л.В.
103Електротехніка
Ніколін Д.І.
307Інформаційні технології
Шпилюк Л.В.
103Зарубіжна література
Марчук З.В.
208Технологія малярних робіт
Бричанський А.О
101
8Інформаційні технології
Шпилюк Л.В.
103Фізика і астрономія
Волинець З.Г
309

26 група

ПОНЕДІЛОК№ каб.ВІВТОРОК№ каб.СЕРЕДА№ каб.ЧЕТВЕР№ каб.П’ЯТНИЦЯ№ каб.
1Фізика, астрономія
Ніколіна С.М.
306Історія України
Безуглий А.І.
205ВиробничеФізична культура
Дернова Л.О
залФізична культура
Дернова Л.О
зал
2Фізика, астрономія
Ніколіна С.М.
306Історія України
Безуглий А.І.
205Укр.літ
Цопа С.Г.
210Укр.літ
Цопа С.Г.
210
3Біологія, екологія
Тименюк Д.В.
Громадянська освіта
Палій Л.О.
Біологія, екологія
Тименюк Д.В.
Укр.мова
Цопа С.Г.
210
4Біологія, екологія
Тименюк Д.В.
Біологія, екологія
Тименюк Д.В.
Фізика, астрономія
Ніколіна С.М.
206Фізика, астрономія
Ніколіна С.М.
210
5Громадянська освіта
Палій Л.О.
Біологія, екологія
Тименюк Д.В.
Фізика, астрономія
Ніколіна С.М.
206Укр.мова
Цопа С.Г
210
6Алгебра
Рябова Є.Т.
202Хімія
Слободянюк С.О.
304Громадянська освіта
Палій Л.О.
Біологія, екологія
Тименюк Д.В.
7Іноземна мова
Поліщук О.В.
204Хімія
Слободянюк С.О.
304Геометрія
Рябова Є.Т.
202
8Іноземна мова
Поліщук О.В.
204Фізична культура
Дернова Л.О.
зал