Звіт директора за 2022-2023 навчальний рік

  • Home
  • Звіт директора за 2022-2023 навчальний рік

Понад рік ми живемо в умовах повномасштабного вторгнення з розумінням того, що за наше, відносно стабільне життя, хтось платить дуже високу ціну, втрачаючи власне здоров’я та віддаючи найдорожче – життя. Наші будні перетворилися на постійне очікування повітряних тривог, з розумінням того, що в будь-який момент на будь-якій території України знову будуть руйнації та жертви. Адже кожна тривога – це черговий акт тероризму та геноциду проти українців та нашої держави.
За всю історію існування, наш народ зазнавав чималого лиха та систематичних навал. Благодатна українська земля насичена кров’ю, а люди перебувають у постійному стресі. Чергове масштабне лихо прийшло на нашу землю 6 червня вночі, коли росіяни підірвали Каховську ГЕС, внаслідок чого почався некотрольований спуск води з водосховища, який спричинив затоплення територій нижче за течією Дніпра.
Не дивлячись на все, що відбувається, мені приємно відчувати себе українцем, частиною свого народу та працювати разом із вами, забезпечуючи безперервність та сталість освітнього процесу, сприяючи допомозі внутрішньопереміщеним особам у гуртожитку.

Тривають дуже жорстокі бої, «кров ллється рікою»», ворог зазнає величезних втрат ….проте і ми ховаємо наших героїв. Серед загиблих є і наші випускники … НАДЗВИЧАЙНО дорогу ціну ми платимо за свою незалежність і право бути вільними.
Прошу вшанувати хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя заради миру, заради України і кожного із нас.
В умовах карантину та воєнного стану заклад працював за змішаною формою навчання з урахуванням санітарно-протиепідемічних обмежень та дотриманням рекомендацій МОЗ щодо безпеки життєдіяльності здобувачів освіти і працівників училища.
Щоб розпочати навчальний рік 1вересня було проведено наступні заходи:
➢ зроблено ремонт та обладнано належним чином тимчасові укриття закладу і гуртожитку;
➢ евакуаційні шляхи приведено у відповідність до норм законодавства, встановлено покажчики руху та таблички біля входу до укриттів;
➢ доведено до всіх учасників освітнього процесу (здобувачів освіти, їх батьків, працівників) алгоритм дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога», загрози виникнення надзвичайної ситуації воєнного характеру або терористичного акту, а також систематично проводилися уроки безпеки та тренувань;
➢ проведено відповідні інструктажі для всіх учасників освітнього процесу;
➢ видано накази про організацію освітнього процесу в 2022/23 навчальному році відповідно до умов воєнного стану, про організацію роботи в гуртожитку;
➢ максимально звільнено гуртожиток для розміщення здобувачів освіти;
➢ проведено заходи щодо підготовки закладу до роботи в осінньо-зимовий період;
➢ виконано низку вимог відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2» (зі змінами).