Перемоги в грантах

  • Home
  • Перемоги в грантах

2009 рік – з метою підвищення рівня пізнавального інтересу в учнів до художнього напряму створено студію художнього дизайну із застосуванням інноваційних комп’ютерних технологій. Підготовлено навчально-методичну, плануючу документації, дидактичне забезпечення, придбано необхідне обладнання, реалізовано заняття в студії художнього спрямування. Внаслідок представлення проекту “Створення студії художнього дизайну із застосуванням інноваційних комп’ютерних технологій” ВХПТУ №5 м. Вінниці здобуло ІІ місце.

2010 рік – з метою підвищення рівня пізнавального інтересу учнів з професії «Електрогазозварник», об’єктивного оцінювання, економії електродів було створено інтерактивну навчально-виробничу лабораторію вивчення технології зварювання. Для роботи лабораторії підготовлено навчально-методичну, плануючу документації, дидактичне забезпечення, придбано тренажер, що імітує різні види зварювання, реалізовано заняття в лабораторії електрогазозварювального спрямування. Внаслідок представлення проекту на конкурсі грантів училище здобуло перемогу – І місце.

2012 рік – ВХПТУ №5 м. Вінниці посіло ІІІ місце за створення проекту «Будівельний портал для підвищення компетентності учнів та співробітництва з роботодавцями», що мав на меті створення віртуального освітнього середовища будівельного напряму, розширення співпраці з роботодавцями. Для підготовки цього проекту було визначено основні навчально-методичні проблеми організації навчального процесу за участю Будівельного порталу для підвищення компетентності учнів та співробітництва з роботодавцями, придбано технічне обладнання, відбувалось накопичення та розповсюдження експериментальних методик будівельного спрямування з використанням новітніх технологій.

2015 рік – започатковано Інтеграційний україно-польський проект «Ярмарок творчості» на основі співпраці ВХПТУ №5 м. Вінниці з Liceym Plastyczne w Zespole Szkof Rzemiosl Artystycznych im. Stanislawa Wyspianskiego, що знаходиться за адресою Jelenia Gora, ul. Cieplicka 34 (Польща), де училище посіло ІІІ місце.

2019 рік – в рамках реалізації обласної Програми “Розвитку інформаційних та інноваційних технологій в закладах освіти області” було представлено проект “Віртуальний консультативно-ресурсний Центр професійної освіти “Майбутнє потребує досвіду”” та зайнято ІІІ місце.

2020 рік – за визначеною тематикою Грантів для навчальних закладів області «Розробка та застосування інформаційних, телекомунікаційних, інноваційних технологій в управлінську діяльність та навчально-виховний процес, науково-пошукову роботу для забезпечення входження в сучасний європейський освітній простір та реалізацію основних програмних заходів по енергозбереженню в навчальних закладах» училище посіло II місце з проектом на тему «Створення освітнього кластеру 3D моделювання виробів з кераміки, деревини та металу».

22 травня 2021 року відбувся захист проєктів на конкурсі грантів обласної Ради та обласної державної адміністрації серед закладів освіти. Наш проєкт «Аерографічний центр геопросторового дослідження, моделювання та проектного менеджменту в будівництві» здобув перемогу та посів третє місце, а відтак заклад отримає 20 тис. гривень на його реалізацію. Суспільна місія будівельників та освітян, які причетні до розвитку будівельної галузі та формування висококваліфікованих робітників безцінна. Творчі проєкти формують інноваційне обличчя освіти, будівельної галузі та України загалом. Діяльність аерографічного центра геопросторового дослідження, моделювання та проєктного менеджменту в будівництві – це маленька цеглина у великій будівельній справі, але його реалізація сприятиме створенню сучасного освітнього середовища для якісної та ефективної професійно-практичної та професійно-теоретичної підготовки фахівців будівельної справи з використанням сучасних засобів. Вітаємо автора проєкту – заступника директора з навчально-методичної роботи Пилявець Марину Степанівну, координатора з питань реалізації – заступника директора з навчально-виробничої роботи Ніколіна Дмитра Івановича та керівника – в.о. директора Безуглого Андрія Івановича. Вітаємо творчий колектив училища та бажаємо міцного здоров’я, подальших творчих здобутків та процвітання освіти, економіки й нашої держави!