Профорієнтація

  • Home
  • Профорієнтація

Ти випускник школи? Тобі важко обрати професію свого майбутнього? Тоді ти завітав на потрібний сайт! Ми допоможемо визначити твої здібності та обрати потрібну професію. І нехай твоя майбутня діяльність приносить задоволення та матеріальне благополуччя.

Спробуй визначити власні нахили та здібності:

Тест №1 “Як обрати професію до душі?”

Будівельник — фахівець, який займається зведенням найрізноманітніших інженерних конструкцій: будинків, мостів, доріг чи залізничних колій. Практично всі, що ми бачимо навколо, будівельники перенесли з креслень в реальність.

Тест №2 “Чи є в тебе хист до роботи будівельника?”

Що робить будівельник

Діяльність будівельника різниться в залежності від того, працює він на великому виробництві, де є чіткий розподіл обов’язків, чи в невеликій бригаді, яка виконує різні види будівельних робіт.

І якщо в першому випадку більшість робочого часу будівельник виконує досить одноманітні дії, як то нанесення розчину, укладання цегли та інші, в залежності від його спеціалізації (електрогазозварник, маляр-штукатур, лицювальник).

А працюючи в складі невеликої багатопрофільної бригади будівельники, як правило, не мають можливості вузько спеціалізуватися на чомусь одному, а поєднують кілька спеціальностей, та є «майстрами на всі руки».

Переваги та недоліки в роботі будівельника

Позитивні сторони

  • Професія масова і користується попитом на ринку праці.
  • Можна працювати «на себе».
  • Швидкі гроші, адже на багатьох будівництвах практикується щоденна оплата праці.

Негативні сторони

  • Працювати доводиться і в спеку, і в холод, а умови праці досить некомфортні.
  • Небезпека для життя та здоров’я, особливо, якщо не дотримуватись техніки безпеки.

ЦІКАВІ ВІДЕО ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО КВАЛІФІКОВАНОГО РОБІТНИКА