Роботи з благоустрою прилеглої території тривають завдяки співпраці з Фондом імені Ебергарда Шьока

  • Home
  • Новини
  • Роботи з благоустрою прилеглої території тривають завдяки співпраці з Фондом імені Ебергарда Шьока

Два роки від ідеї до практичного втілення!! Завдячуючи підтримціФонду імені Ебергарда ШЬока у Вищму художньому професійно-технічному училищі №5 м.Вінниця розпочалась практична реалізація проєкту просторового планування і оновлення території біля навчально-виробничих майстерень. Успішна реалізація в училищі малярного і столярного проєктів Фонду Ебергарда Шьока дала змогу ініціювати зміну оточуючого освітнього простору. Перші обговорення відбулись у 2021 році в ході зустрічей з виконавчим директором Фонду Петером Мьоллером, віце-президентом ФПБГ м. Київ Торальфом Вайзе, керівником проєктів Христофом Юнґгансом, деканом факультету урбаністики та просторового планування Київського національного університету будівництва та архітектури Алірзою Мамедовим, заступником декана Русланою Тригуб і директором училища Андрієм Безуглим. Сторонами було заплановано початок проєкту на 2022 рік. В лютому 2022 року відбулась перша робоча зустріч представників Фонду Шьока, Факультету урбаністики і просторового планування КНУБА та училища. Передбачалось що проєкт буде реалізовано шляхом співпраці вищої та професійної освіти. Але на жаль в Україну прийшла війна!!! Проєкт продовжився лише у 2023 році. Студенти факультету урбаністики і просторового планування виконали власні проєкти просторового планування території училища та провели їх захист. Кураторами проекту стали завідувачка кафедри міського господарства ФУПП, доцент Любов Апостолова-Сосса і асистент кафедри Катерина Осипенко.
Спільно представниками училища та представником Фонду Шьока Торальфом Вайзе було узгоджено узагальнений проєкт, етапи його реалізації в межах фінансових можливостей.
Для підготовки реалізації проєкту було виконано великий обсяг підготовчих робіт з вирівнювання території та вивезення сміття, придбання тренажерів та будівельних матеріалів. І в другій декаді травня 2024 року розпочався 1 етап будівельних робіт. Дякуємо нашим партнерам за спільну підтримку. Детальніше про співпрацю професійної і вищої шкіл.