Відзначення переможця конкурсу “Програма підтримки випускників Install Junior” на Install Fest Ukraine – 2024

  • Home
  • Новини
  • Відзначення переможця конкурсу “Програма підтримки випускників Install Junior” на Install Fest Ukraine – 2024

Трійку переможців конкурсу «Програма підтримки випускників Install Junior», котрі продемонстрували глибокі теоретичні знання і практичні уміння, відзначили на Install Fest Ukraine – 2024
У цю видатну трійку увійшов учень ВХПТУ №5 м. Вінниця – Нікіта НІКІТІН, якого нагороджено призами від Владислава Стефанишина, засновника і організатора Install Fest Ukraine. А також представників компаній: Kermi Україна, Grundfos for Installers, Walraven UA, ТЕСЕ Україна.
Вітаємо веселого та завзятого професіонала Нікіту НІКІТІНА, який незабаром випуститься, але залишить спогади прийдешнім поколінням учнів, про свої визначні досягнення.
І дякуємо нашим партнерам за підтримку профтеху!
Install Fest Ukraine – це найбільша щорічна професійна виставка-фестиваль для монтажників і проєктантів систем опалення, водопостачання та кондиціювання, яка проходить у Києві.
Проєкт “Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні” впроваджується за фінансової підтримки Swiss Development & Cooperation – Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва, ТОВ “Геберіт Трейдінг”, ТОВ “Сіка Україна” та виконується Swisscontact Eastern Europe за підтримки Міністерства освіти і науки України