Участь у тренінгу в межах реалізації проєкту “Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні”

  • Home
  • Новини
  • Участь у тренінгу в межах реалізації проєкту “Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні”

Директор ВХПТУ №5 м. Вінниці Андрій БЕЗУГЛИЙ взяв участь у тренінгу «Зимова школа для керівників закладів професійної освіти», яку організував і проводить проєкт EdUP. Проєкт “Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні” впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва, ТОВ “Геберіт Трейдінг”, ТОВ “Сіка Україна” та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку Swisscontact Eastern Europe за підтримки Міністерства освіти і науки України. Тренінг спрямований на: розуміння типових етапів впровадження змін, аналіз реакцій співробітників та команди на зміни, визначення факторів, які можуть сприяти або заважати успішній реалізації змін. Відома ділова гра «Місія здійсненна» дала змогу учасникам визначити причини опору, мотиваційні чинники, вміння переконати у важливості зміни, долати супротив та формувати прихильність до запропонованої зміни. У 4 міні-групах керівники закладів професійної освіти сформували робочу модель – конкретний план дій щодо успішного впровадження зміни. План кожної групи було обговорено і проаналізовано під кутом різних моделей управління змінами. Запропоновано, в межах тренінгу, перегляд фільму «Людина, яка змінила все» (Moneyball, США, 2011). Це стрічка про Оклендську бейсбольну команду та її генерального менеджера Білі Біна, який попри фінансові труднощі, створив конкурентноздатну команду. Завдання цієї частини тренінгу: проаналізувати поведінку героїв картини і розібратися, що вони робили правильно, а що – ні. Тренінг покликаний допомогти керівникам закладів П(ПТ)О структурувати знання та розвинути практичні навички для ефективного впровадження змін, зокрема управління колективом і опанування необхідними інструментами управління. Кінцева мета тренінгу – сформувати цілісну “робочу модель”, тобто план дій успішного впровадження змін.