Тиждень професійної освіти у ВХПТУ №5 м. Вінниці

  • Home
  • Новини
  • Тиждень професійної освіти у ВХПТУ №5 м. Вінниці

Ось і добіг до завершення Всеукраїнський тиждень професійної освіти в межах якого відбулась цікавих низка заходів професійного спрямування.

У ВХПТУ №5 м. Вінниці Всеукраїнський тиждень професійної освіти у рамках Європейського року навичок розпочався 22 травня 2023 р. у відділі художньої культури та мистецтв ВОУНБ ім. В. Отамановського виставкою творчих робіт здобувачів освіти, майстрів та викладачів закладу освіти.
23 травня 2023 р. у ВХПТУ №5 м. Вінниці майстром виробничого навчання Панченком Богданом Сергійовичем було проведено онлайн майстер клас «Металева квітка» з виготовлення декоративних елементів з тонкого металу для здобувачів освіти закладу освіти та ЗЗСО.
В рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної освіти та відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області 23 травня 2023 р. відбувся обласний вебінар педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників з професій будівельного напряму.
Тема вебінару: «Втілення в ЗП(ПТ)О європейських практик організації освітнього процесу – запорука підвищення якості та результативності професійної підготовки». Під час вебінару розглядались актуальні питання щодо інтеграції професійної освіти України до європейського освітнього простору з досвіду роботи закладів професійної освіти Вінниччини.
Пилявець Марина Степанівна, заступник директора ВХПТУ №5 м.Вінниці, розповіла про інноваційні підходи у впровадженні міжнародного співробітництва в процесі підготовки кваліфікованих робітників у ВХПТУ №5 м. Вінниці.
24 травня 2023 р. заступник директора з навчально-методичної роботи ВХПТУ №5 м. Вінниці, кандидат педагогічних наук – Пилявець Марина Степанівна виступила спікером на вебінарі «Формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти в ЗП(ПТ)О – вимога сьогодення», який був організований Навчально-методичним центром ПТО у Вінницькій області в рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти, на тему: «Самооцінювання якості освітньої діяльності та якості освіти, з досвіду роботи колективу ВХПТУ №5 м. Вінниці».
Навчально-методичним центром ПТО у Миколаївській області 24 травня 2023 року було організовано ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВЕБІНАР «Підвищення престижності робітничої професії шляхом удосконалення методики організації та проведення профорієнтаційної роботи в ЗП(ПТ)О», спікеркою заходу виступила заступник директора з навчально-методичної роботи ВХПТУ №5 м. Вінниці, кандидат педагогічних наук – Пилявець Марина Степанівна з темою: «Особливості проведення професійної орієнтації та агітації в умовах воєнного стану (на прикладі Вищого художнього професійно-технічного училища № 5 м. Вінниця)».
24 травня 2023 р. було проведено День відкритих дверей з метою ознайомлення та демонстрації навчально-практичних центрів, презентацією робітничих професій для здобувачів освіти випускних класів ЗЗСО.
25 травня 2023 р. у ВХПТУ 5 м. Вінниці майстром виробничого навчання Муравко Оленою Олексіївною було організовано та проведено майстер клас на тему «Графіка тварин» для учнів та викладачів Центру естетичного виховання «Харизма». Відвідувачі мали змогу ознайомитись та спробувати техніку графічного малюнку.
26.05.2023 р. в соцмережах на сторінках ВХПТУ №5 м. Вінниці поширено коротке нове відео про особливості вступу до закладу в 2023 році. Підведено підсумки тижня. На завершення Всеукраїнського тижня професійної освіти у ВХПТУ №5 м. Вінниці, майстром виробничого навчання Бураком Леонідом Валерійовичем проведено майстер клас з професії «Реставратор декоративно-художніх фарбувань» на тему: «Опорядження інтер’єрів». Метою заходу було ознайомити здобувачів освіти закладу з передовими європейськими технологіями та поглибити інтерес до обраної професії.