ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ ПРО СПІВПРАЦЮ!

  • Home
  • Новини
  • ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ ПРО СПІВПРАЦЮ!

13 грудня 2023 підписано Договір про співпрацю між Департаментом гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації, в особі директора Володимира БУНЯКА, Департаментом освіти Вінницької міської ради, в особі директорки Оксани ЯЦЕНКО та Вищим художнім професійно-технічним училищем №5 м.Вінниця, в особі директора Андрія БЕЗУГЛОГО та Фондом Ебергарда ШЬОКА, в особі виконавчого директора, члена правління Петера МЬОЛЛЕРА в рамках спільних модельних проєктів в галузі професійно-технічної освіти за професіями «Маляр» і «Столяр будівельний».
Володимир БУНЯК розпочав онлайн-зустріч, подякував колегам з Німеччини за співпрацю та висловив сподівання наступного разу зустрітись вже очно у м. Вінниця.
Оксана ЯЦЕНКО подякувала від імені Департаменту освіти Вінницької міської ради за продовження співпраці і зауважила, що незважаючи на те, що в Україні тривають воєнні дії, ми маємо думати про надання нашим здобувачам якісних знань в галузі професійно-технічної освіти, щоб в майбутньому мати професійних фахівців.
Петер МЬОЛЛЕР в свою чергу подякував за співпрацю, та зауважив: «Саме за тих умов, що переживає сьогодні Україна, ви показуєте себе як надійний партнер!»
У межах попередніх етапів договорів сторонам вдалось спільно змінити підхід до професійно-технічного навчання, всебічно вдосконалити матеріально-технічну базу, продовжити підготовку фахово-педагогічних навичок викладачів та майстрів в/н і підготувати висококваліфікованих фахівців, які завдяки гарним професійним знанням успішно реалізують себе на ринку України.