8-10 лютого 2022 року в Києві відбулася третя Всеукраїнська конференції "Інновації в сантехнічній освіті". До неї долучися педагоги та майстри виробничого навчання нашого училища: Дремлюга Сергій Олександрович та Шимко Максим Вікторович. Провідні сантехнічні компанії презентували інноваційні рішення: нові системи опалення, типи та особливості монтажу, а також принципи розведення каналізаційних трубопроводів і концепцію "розумного будинку". На стратегічній сесії учасники обговорили проблеми вступної кампанії до закладів професійної освіти, необхідність популяризації робітничих професій і зміни іміджу професійної освіти.

ПЕДАГОГИ ВХПТУ №5 М. ВІННИЦІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ПРО ІННОВАЦІЇ У САНТЕХНІЧНІЙ ОСВІТІ

  • Home
  • Новини
  • ПЕДАГОГИ ВХПТУ №5 М. ВІННИЦІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ПРО ІННОВАЦІЇ У САНТЕХНІЧНІЙ ОСВІТІ

8-10 лютого 2022 року в Києві відбулася третя Всеукраїнська конференції “Інновації в сантехнічній освіті”. До неї долучися педагоги та майстри виробничого навчання нашого училища: Дремлюга Сергій Олександрович та Шимко Максим Вікторович.
Провідні сантехнічні компанії презентували інноваційні рішення: нові системи опалення, типи та особливості монтажу, а також принципи розведення каналізаційних трубопроводів і концепцію “розумного будинку”. На стратегічній сесії учасники обговорили проблеми вступної кампанії до закладів професійної освіти, необхідність популяризації робітничих професій і зміни іміджу професійної освіти.