НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ МАЙСТРІВ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ПІДГОТОВКУ ЗА ПРОФЕСІЯМИ ЗВАРЮВАЛЬНОГО НАПРЯМУ

  • Home
  • Головне
  • НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ МАЙСТРІВ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ПІДГОТОВКУ ЗА ПРОФЕСІЯМИ ЗВАРЮВАЛЬНОГО НАПРЯМУ

У Вінниці на базі Вищого художнього професійно-технічне училище №5 м.Вінниця майстри виробничого навчання із 25 закладів професійно-технічної освіти України у спіпвраці з партнерами проєкту EdUP, упродовж двох днів опановуватимуть сучасні практики у галузі зварювання.
Експерти від трьох провідних компанії у галузі: український – завод Донмет і завод імені Патона, а також філії фінської компанії Kemppi – ТОВ «САММІТ», провели презентації та інструктаж для майстрів виробничого навчання щодо роботи зі своїм обладнанням. Фахівці від компанії “Суми-Електрод” розповіли про зварювальні матеріали, які підприємство надало для тренування учасників під час конференції.
“Це велика честь прийняти у себе першу навчальну-практичну конференцію зі зварювання, в якій беруть участь 25 майстрів з різних закладів П(ПТ)О України. Будівельний напрям – завжди був основним у роботі нашого училища. Робітничі професії – це запорука успішного розвитку будь-якої економіки, а будівельна галузь відіграє ключову роль у створенні та відбудові інфраструктури України,” – наголосив Андрій Безуглий, директор Вищого художнього професійно-технічного училища.
Попереду – практичні роботи на обладнанні компаній за 4-ма різними методами зварювання.
Проєкт “Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні” впроваджується за фінансової підтримки Swiss Development & Cooperation – Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва, ТОВ “Геберіт Трейдінг”, ТОВ “Сіка Україна” та виконується Swisscontact Eastern Europe за підтримки Міністерства освіти і науки України.