КОНКУРС ГРАНТІВ! Вітаємо творчий колектив училища та бажаємо міцного здоров’я, подальших творчих здобутків, процвітання освіти, економіки й нашої держави!

  • Home
  • Новини
  • КОНКУРС ГРАНТІВ! Вітаємо творчий колектив училища та бажаємо міцного здоров’я, подальших творчих здобутків, процвітання освіти, економіки й нашої держави!

22 квітня 2021 року відбувся захист проєктів на конкурсі грантів обласної Ради та обласної державної адміністрації серед закладів освіти. Наш проєкт «Аерографічний центр геопросторового дослідження, моделювання та проектного менеджменту в будівництві» здобув перемогу та посів третє місце, а відтак заклад отримає 20 тис. гривень на його реалізацію. Суспільна місія будівельників та освітян, які причетні до розвитку будівельної галузі та формування висококваліфікованих робітників безцінна. Творчі проєкти формують інноваційне обличчя освіти, будівельної галузі та України загалом. Діяльність аерографічного центра геопросторового дослідження, моделювання та проєктного менеджменту в будівництві – це маленька цеглина у великій будівельній справі, але його реалізація сприятиме створенню сучасного освітнього середовища для якісної та ефективної професійно-практичної та професійно-теоретичної підготовки фахівців будівельної справи з використанням сучасних засобів. Вітаємо автора проєкту – заступника директора з навчально-методичної роботи Пилявець Марину Степанівну, координатора з питань реалізації – заступника директора з навчально-виробничої роботи Ніколіна Дмитра Івановича та керівника – в.о. директора Безуглого Андрія Івановича.