Педагогічні читання “Проблеми емоційного відновлення учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану”

5 січня 2023 року відбудуться педагогічні читання під загальною темою:”Проблеми емоційного відновлення учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану”.

У період змін та впровадження інновацій у систему освіти психологічні підтримка учасників освітнього сучасного закладу освіти як ніколи
покликана сприяти покращенню умов для розвитку кожного суб’єкта освітнього процесу, здійснювати психологічну підтримку й надавати допомогу здобувачам освіти, педагогам, батькам. Робота педагогічного працівника у ВХПТУ №5 м. Вінниці, як і кожного закдладу П(ПТ)О, відрізняється великим обсягом зусиль, необхідних для опрацювання різних по складності та емоційній напрузі ситуацій, що виникають під час навчання.
Особливість цієї роботи полягає в тому, що педагоги кожного дня стикаються з сильними почуттями, іноді з дуже складними та неприємними. Це
людський біль, агресія, безсилля, безпорадність тощо. І формуючи творчу активність учнів, необхідно постійно приділяти увагу їхнім потребам, інколи досягаючи меж своїх емоційних можливостей і професійної компетентності. Особливості актуальност обрана тема набуває в умовах сьогодення.

Дата

05 Січ 2023
Expired!

Час

09:00 - 12:00