30 – РІЧЧЯ ФОНДУ ІМЕНІ ЕБЕРГАРДА ШЬОКА

  • Home
  • Новини
  • 30 – РІЧЧЯ ФОНДУ ІМЕНІ ЕБЕРГАРДА ШЬОКА

Директор Вищого художнього професійно-технічного училища №5 м. Вінниці Андрій БЕЗУГЛИЙ відвідав м. Баден-Баден (Німеччина) у складі української делегації за запрошенням представників Фонду Еберхарда Шьока.
З 2014 року Фонд імені Ебергарда Шьока та ВХПТУ №4 м. Вінниці підтримують тісні партнерські зв’язки в напрямі модернізації та розвитку будівельної галузі. За цей час було відкрито два навчально-практичних центра: з професії «Реставратор декоративно-художніх фарбувань, маляр» та «Сучасних деревообробних технологій». У 2023 році підписано договір про розширення співпраці у напрямі модернізації професії «Муляр-штукатур» та триває робота зі створення відповідного навчально-практичного центра.
7 липня 2023 року Фонд святкував своє 30-річчя. Петер МЕЛЛЕР, виконавчий директор Фонду, висловив подяку усім прихильникам різноманітних програм Фонду. Він нагадав, що на додаток до ініціатив, спрямованих на розвиток професійної освіти, Фонд прагне не лише до професійних ініціатив, але й до взаємної толерантності та міжкультурного діалогу.
На заході був присутній міський голова міста Карлсруе (Німеччина), що є містом-побратимом Вінниці – Альберт КОЙФЛЯЙН. У супроводі перекладача пан Койфляйн зазначив, що партнерство між містами не ґрунтується на офіційних документах політиків, а насамперед на зустрічах між людьми. Крім того, ВХПТУ №5 м. Вінниці було передано невелику допомогу: шкільні підручники для уроків німецької мови та визначено загальний напрям співпраці щодо підтримки професійно-технічної освіти Вінниччини. Відмічено наскільки важливо ділитися досвідом в аналогічній підготовці кваліфікованих робітників будівельного профілю між Україною та Німеччиною.