Успішні випускники з професії “Виконавець художньо-оформлювальних робіт, виробник художніх виробів з кераміки”

  • Home
  • Успішні випускники з професії “Виконавець художньо-оформлювальних робіт, виробник художніх виробів з кераміки”

ВІКТОРІЯ ПОЗДНЯКОВА

Навчалась у ВХПТУ №5 м. Вінниці впродовж 2001-2004 рр. Закінчила училище з відзнакою з професії «Виконавець художньо–оформлювальних робіт, художник розмальовування по дереву, виробник художніх виробів з кераміки». Пізніше вступила до КНУТД, де з відзнакою закінчила магістратуру та працювала на кафедрі графічного дизайну.

Брала участь в дизайнерських проектах, персональних та колективних виставках, закордонних пленерах. Паралельно з художньою діяльністю займається декоруванням  одягу, аксесуарів та створенням артоб’єктів.

ЄВГЕНІЙ ШИЛЯЄВ

В 1997 році закінчив ВХПТУ №5 м. Вінниці, отримав спеціальність «Виконавець художньо-оформлювальних робіт, виробник художніх виробів з кераміки». В цьому ж році вступив до Харківського інституту Військово-повітряних сил ім. І. Кожедуба.
В 2007 році закінчив Державну льотну академію України в м. Кропивницький, отримавши кваліфікацію з управління та обслуговування повітряного руху. Пізніше навчався у Національному університеті оборони ім. І. Черняховського в м. Київ та у 2015 р. отримав спеціальність з управління авіаційними частинами. У 2017 році навчався в університеті м. Білоксі в штаті Міссісіпі Сполучених штатів Америки.
Зараз має звання “Підполковник” і керує польотами авіації Збройних Сил України. Маючи військову кар’єру, продовжує улюблену справу, пише картини та займається живописом.

ОЛЕКСІЙ ЗАЦЕРКОВНИЙ

Випускник ВХПТУ №5 м. Вінниці 2005 року, здобув професію “Виконавець художньо-оформлювальних робіт, виробник художніх виробів з кераміки”. Ще з дитинства мав схильність до музики. Навчаючись в училищі, грав власній у групі BLACK STONE. Після закінчення училища Олексій зі своєю групою часто влаштовувала музичні тури. Зараз хлопець він має діючий музичний проект, який називається SPACE OF VARIATIONS. Саме з цим гуртом було зроблено найбільше серйозних справ: 2 рази отримували титул найкращої метал-групи України за версією TBUMA (2015, 2017 р.), об’їздили багато турів, серед яких 16 країн Європи (тур склав 37 концертів, загальна кількість людей які були на концертах склала приблизно 25000).

Після цього гурт заключив контракт з одним з найбільших метал-лейблів світу Napalm Records. SPACE OF VARIATIONS мають 3 альбоми, 8 кліпів, на одному з яких вже майже 500 000 переглядів на YouTube. Наразі група, керована Олексієм, працює далі і не збирається зупинятись, попереду підкорення світу.

МАР’ЯНА КОПТЮХ

У 2011 році закінчила ВХПТУ № 5 м. Вінниці за спеціальністю “Виконавець художньо-оформлювальних робіт, виробник художніх виробів з кераміки, художник розмальовування по дереву”. У 2017 році отримала вищу художню та педагогічну освіту, закінчивши Кам’янець–Подільський національний університет ім. Івана Огієнка.

Працювала художником по склу у приватній фірмі «Леві-Т» з виготовлення скляних дизайнерських виробів. Пізніше за запрошенням працювала художником-лялькарем у ляльковому театрі м.Бельфор (Франція). Свого часу працювала художником-декоратором у Вінницькому обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені М. Садовського.

Наразі займається викладацькою діяльністю. З 2017 року викладає у Вінницькій дитячій художній школі, а також проводить заняття у приватній студії. Постійно бере участь у художніх виставках.

НАЗАРІЙ ЛАПКО

З  1998 по 2001 навчався у ВХПТУ №5 м. Вінниці за професією «Виконавець художньо–оформлювальних робіт, виробник художніх виробів з кераміки».

У 2011 році спільно з Олександром Друк створили першу у Вінниці студію ювелірного дизайну. Є співзасновниками ювелірного бренду  “EJ”. Продукція цього бренду має попит в багатьох країнах світу.

ОЛЕКСАНДР ДРУК

З  1998 по 2001 навчався у ВХПТУ №5 м. Вінниці за професією «Виконавець художньо–оформлювальних робіт, виробник художніх виробів з кераміки».

Студія створена друзями з дитинства, які хотіли займатись спільно улюбленою справою, реалізувати свої творчі ідеї в металі.

«Ми створюємо оригінальну і якісну продукцію із срібла  925 проби, приємним бонусом до якої є по життєва гарантія. Прикраси дуже різні: від брутальних перснів з черепами до витончених жіночих каблучок…»

ПАВЛО ВІТ

Закінчив ВХПТУ №5 м. Вінниці у 2004 р., здобувши спеціальність “Виконавець художньо-оформлювальних робіт, виробник художніх виробів з кераміки, художник розмальовування по дереву”.

У 2014 р. закінчив Вінницький медичний університет ім. М. Пирогова.

Захопився виготовленням рідкісних музичних інструментів: Діджеріду (Ідакі) – духовий інструмент аборигенів Австралії, флейти різних народів світу –  Пімак (Північна Америка), Бансурі (Індія), Сякухаті (Японія), Сяо (Китай), Калімба (Африка) – щипковий язичковий ідіофон. Сьогодні інструменти, виготовлені Павлом продаються в різні країни світу. Хлопець активно пише музику, виступає сольно та з проектом Galo.

ТЕТЯНА ГУСЕВА-КОВТУН


У 2004 р. закінчила ВХПТУ №5 м. Вінниці, здобувши професію “Виконавець художньо-оформлювальних робіт, виробник художніх виробів з кераміки, художник-розмальовування по дереву”. Пізніше здобула ще три вищих освіти.

Свою роботу Тетяна тісно пов’язала з творчістю. Співпрацювала з івент-агентствами, де займалась оформленням презентацій, вечірок, декоративним оформленням житлових та громадських інтер’єрів. У 2019 р. працювала головним художник в Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі Івана Кочерги. З 2018 р. є членом у Національній спілці театральних діячів України. Впродовж 2016-2019 рр. – головний художник львівського муніципального театрального центру «СловоІГолос».

Крім того, дівчина працювала художником-постановником багатьох вистав, була керівником культурного центру Інституту Св. Томи Аквінського (м. Київ), учасником театрального фестивалю «Золотий Лев» (м. Львів). Свого часу організувала виставку сценографії «Віткаци і Ми» у галереї «Дзига».

Працювала директором галереї сучасного мистецтва “Kyiv. Fine Art”, художником-ілюстратором в журналі «Пізнайко», дизайнером-декоратором у салоні декору «Eleven 55», постановником-декоратором спектаклю «Ярмарковий гармидер». 2005-2006 рр. створювала декорації для новорічного вогника для серіалу “Солдаты” (“Новий канал”), 2004-2005 рр. – декорації для ток-шоу “Лінія конфлікту” (телеканал ICTV). Брала участь у створенні декорацій для мюзиклу “Бульвар Сансет” (реж. И. Мінаєв). У 2004-2005 рр. працювала художником–розмальовником мініатюр на кіностудії ім. О. Довженка.

СЕРГІЙ БАРТКО

Навчався у Вищому художньому училищі №5 м. Вінниці (педагоги з фаху – Ковтун Л.І., Ковтун Л.М., Верхова О.О., Іваненко Р.Ф. ), вечірній художній студії.

Художник, дослідник мистецького спадку регіону, викладач, працює переважно у галузі станкового живопису та графіки, завідувач науково-дослідного відділу образотворчого мистецтва Вінницького обласного художнього музею. Сергій є куратором майстер-класів з живопису: «Аля-пріма» та «Монотипія як творчий метод не лише у графіці». У 2009 р. закінчив Львівську академію мистецтв за фахом монументально-декоративний живопис у майстерні професора Москалюка  В.М. З того часу працює завідувачем науково-дослідного відділу образотворчого мистецтва Вінницького обласного художнього музею.

Член президії щорічних мистецьких фестивалів дитячої та юнацької творчості «Арт-олімп» та «Різдвяна зірка», учасник мистецьких пленерів, мистецьких акцій, перфомансів, волонтерських програм і проектів з дітьми та молоддю. Є автором атрибуцій наукових публікацій про митців та події у культурному житті міста, куратор мистецької програми для дітей у музеї: «Картина -Пазл». Учасник всеукраїнських, міських групових виставок у Києві, Львові, Вінниці. Авторські роботи зберігаються у фондових зібраннях Вінницького обласного художнього музею, приватних колекціях України, Німеччини, Польщі.