УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ З ПРОФЕСІЇ “СТОЛЯР БУДІВЕЛЬНИЙ, ВИРОБНИК ХУДОЖНІХ ВИРОБІВ З ДЕРЕВА”

  • Home
  • УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ З ПРОФЕСІЇ “СТОЛЯР БУДІВЕЛЬНИЙ, ВИРОБНИК ХУДОЖНІХ ВИРОБІВ З ДЕРЕВА”
Сергій БУГАЙ

Бугай Сергій Олександрович народився 1 червня 1989 року в с.Човновиця Оратівського району. Народною творчістю займається понад 10 років. Образотворчому мистецтву навчався у Вищому художньому професійно-технічному училищі №5 м. Вінниці. Освоївши декоративний розпис, він став талановитим майстром цього виду народного мистецтва. У творчому доробку Сергія чимало робіт переважно це декоративний розпис, але є ще писанки, ікони, малярство, намиста. Його роботи постійно представляються на сільських, районних, обласних та всеукраїнських виставках, презентував також свою першу персональну виставку в Оратівському районному краєзнавчому музеї. Сергій Бугай займається колекціонуванням старожитностей Поділля. У своїй приватній колекції має традиційний посуд, прикраси, ікони, одяг та побутові речі.
З жовтня 2014 року Сергій Бугай працює у Вінницькому обласному центрі народної творчості на посаді провідного методиста з виставкової діяльності. За своїм ескізом, у 2015 році, майстер розписав двометрову писанку, яка представляла Вінниччину на IV-му Всеукраїнському фестивалі писанок в м.Києві, забезпечивши нашій області ІІ місце в номінації «Регіональна писанка». Також був учасником відповідного Всеукраїнського фестивалю писанок у 2016 і 2017 роках.
Бугай С.О. дає майстер-класи з декоративного розпису дітям художніх шкіл та студій образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва області. В процесі навчання діток, молодий майстер передає не тільки своє вміння, але й любов до українських традицій та до рідної землі. У вільний від роботи час розписує храм у своєму рідному селі Човновиця.
Отож бажаємо Сергію довгих років життя, професійного самостверження та творчого неспокою!