П'ятница, 14.12.2018, 17:44
Вище художнє професійно-технічне училище № 5 м. Вінниця
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
ПосиланняРеклама
Категорії розділу
Заміни [0]
Новини [61]
PRESIDENT.GOV.UA
Новини міської ради:
Головна » Архів новин

27 червня пролунав останній дзвоник для випускників ВХПТУ № 5 м. Вінниці 2017 року. Щороку училище випускає гарних, молодих юнаків та дівчат, що йдуть у доросле життя, маючи великий арсенал знань, вмінь і здобутків, які вони отримали завдяки чудовому, злагодженому та компетентному педагогічному колективу училища. Щасливої дороги, випускники! В добру путь...

 

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Новини | Переглядів: 408 | Додав: Katrina | Дата: 30.06.2017 | Коментарі (0)

Протягом 27 травня - 2 червня 2017 року тривав черговий візит представників Фонду імені Ебергарда Шьока: віце-президента Фонду підтримки будівельної галузі (м. Київ) Торальфа Вайзе та представника Фонду Наталі Головатої, менеджера проекту Гергарда Блессінга, асистента менеджера Гізели Блессінг. В ході візиту було проведено бесіди з викладачами та майстрами училища, які задіяні в реалізації проекту. В рамках підготовки фахівців відповідного профілю Гергард Блессінг опитав учнів першого курсу щодо оперування основними кольорами та їх властивостями, основами композиції під час виконання реставраційних робіт, обговорив з учнями основи, які використовуються в малярних роботах, продемонстрував інструменти для виконання малярних робіт, матеріали, з якими працюють учні.

Загалом представники німецької сторони та училища намітили основні шляхи продовження та розширення співпраці.

Категорія: Новини | Переглядів: 280 | Додав: marynapylyavets | Дата: 02.06.2017 | Коментарі (0)

23 травня 2017 року учні та педагоги училища взяли участь у V регіональному фестивалі технічної творчості "Творча молодь Вінниччини", де було проведено ряд майстер-класів. Зокрема, майстри виробничого навчання Романенко Н. В. та Бурак Л В. з учнями групи №14, які здобувають професію "реставратор декоративно-художніх фарбувань, маляр" продемонстрували майстер-класи з виконання декоративних фактур (імітація текстури деревини, каменю, декоративні штукатурки "бриз", "гротто"). Крім того, майстер виробничого навчання Муравко О. О. з учнями групи №7, які здобувають професію "виконавець художньо-оформлювальних робіт, виробник художніх виробів з кераміки" проводили майстер-класи з монументального та олійного живопису, валяння. Майстер виробничого навчання Афанасьєва Л. Г. теж з учнями групи №5, які здобувають професію "виконавець художньо-оформлювальних робіт, виробник художніх виробів з кераміки" провела майстер-клас щодо виготовлення декоративних виробів з кераміки, а майстер виробничого навчання Григор'єва Г. О. з учнями групи №26, які навчаються за професією "виконавець художньо-оформлювальних робіт, виробник художніх виробів з кераміки" провели майстер-клас з декоративного розпису із залученням бажаючих відвідувачів виставки. Викладач професійно-теоретичної підготовки та майстер виробничого навчання Мамей М. П. з професії "столяр будівельний, виробник художніх виробів з дерева" представили токарний верстат, де учні групи №1 виконували точіння дерев'яних предметів. 

В межах фестивалю була проведена виставка творчих робіт учнів ВХПТУ №5 м. Вінниці, де були представлені роботи переважно з олійного живопису, батику, декоративного роз ... Докладніше »

Категорія: Новини | Переглядів: 409 | Додав: marynapylyavets | Дата: 24.05.2017 | Коментарі (0)

ВІДКРИТТЯ ПАМЯТНИХ ДОШОК НА ЧЕСТЬ

ГЕРОЇВ- ВИПУСКНИКІВ ВХПТУ №5 М.ВІННИЦІ

28 квітня 2017 року учнівський та педагогічний колектив училища зібралися, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю нашим воїнам-випускникам, які виборювали волю та незалежність нашої держави на сході України. Кожен із чотирьох загиблих випускників здійснив особистий подвиг. Їх імена викарбовано на Меморіальних дошках, встановлених на фасаді навчального корпусу: Білик Василь, Зулінський Сергій, Матвєєв Анатолій та Чернецький В’ячеслав.

Гімн України у виконанні духового оркестру військової частини зв ... Докладніше »

Категорія: Новини | Переглядів: 293 | Додав: kate-chernichenko | Дата: 16.05.2017 | Коментарі (0)

11.05.2017 року Навчально - методичний центр професійно-технічної освіти у Вінницькій області, на базі ВХПТУ №5 м. Вінниці, провів чергове засідання обласної методичної секції старших майстрів ПТНЗ області на тему: «Підготовка кваліфікованих робітників в ПТНЗ із використанням сучасних педагогічних і виробничих технологій, інструментів та матеріалів». Відкрив захід директор НМЦ ПТО у Вінницькій області Бадюк Володимир Васильович. В свою чергу, директор вищого художнього професійно-технічного училища №5 міста Вінниці - Титаренко Василь Вікторович розповів про підготовку кваліфікованих робітників у ВХПТУ №5 м. Вінниці, основні досягнення, перспективи подальшого розвитку навчального закладу та проблеми сьогодення, шляхи їх вирішення. Також старші майстри тридцяти ПТНЗ Вінницької області мали можливість заслухати виступ заступника директора з навчально-виробничої роботи ВХПТУ № м. Вінниці Ніколіна Дмитра Івановича на тему: «Організація навчально-виробничого процесу у ВХПТУ №5 м. Вінниці в умовах децентралізації та реформування системи професійно-технічної освіти». Гості та учасники секції мали можливість ознайомитись з навчально-матеріальною базою училища, а також впродовж засідання секції старші майстри ПТНЗ активно ділилися досвідом з питань впровадження сучасних виробничих технологій в процес підготовки кваліфікованих робітників, завдяки виступам Мамчур Наталії Миколаївни (старшого майстра ДПТНЗ «Вінницьке ВПУ сфери послуг»), Шаргалова Володимира Миколайовича (старшого майстра ДНЗ «ВПУ №7 м. Вінниці»), Зданюка Миколи Миколайовича (старшого майстра ДНЗ «Гущинецьке ВПУ»). Також виступили методисти НМЦ ПТО у Вінницькій області, зокрема завідувач сектором професійної підготовки Западнова Світлана Анатоліївна проінформувала учасників зібрання щодо ролі та завдань ... Докладніше »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 261 | Додав: marynapylyavets | Дата: 12.05.2017 | Коментарі (0)

20 квітня 2017 року відбувся ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «маляр». У конкурсі брали участь 7 учнів з професійно-технічних навчальних закладів Віннницької області. Всі учасники виявили високий і достатній рівень професійних знань, умінь та практичних навичок. Відповідно до рішення журі ІІ етапу обласного конкурсу фахової майстерності учениця групи №14 Конарська Ганна Віталіївна посіла третє місце. Колектив ВХПТУ №5 м. Вінниці вітає Ганну з перемогою та висловлює  вдячність викладачу з  предмета "технологія малярних робіт" Пеньковому Андрію Миколайовичу й майстрам виробничого навчання з опоряджувальних професій Бураку Леоніду Валерійовичу та Романенко Наталії Василівні за якісну підготовку кваліфікованих робітників.

Переглядів: 221 | Додав: marynapylyavets | Дата: 21.04.2017 | Коментарі (0)

«Героями не народжуються, героями стають»

 

Вечір-памяті, присвячений нашим воїнам, які виборювали волю та незалежність нашої держави на сході України, захищаючи нашу землю від вторгнення агресора відбувся в училищі 12 квітня.

Адже, сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Жоден з них не народжений для війни, але всі вони там, щоб захистити нашу свободу. Саме їм були присвячені вірші, пісні у виконанні учасників зразкового ансамблю «Надбужанка» (керівник Остапенко В.П.) та хореографічні композиції зразкового ансамблю «Молодість» (керівник Чешківська-Бровчак В.В.)  

На жаль, тисячі з них отримали поранення, обпалені вогнем після вибуху ракет, випущених з системи «Град», сотні вже ніколи не повернуться, але пам’ять про них та їх подвиги будуть ... Докладніше »

Категорія: Новини | Переглядів: 341 | Додав: kate-chernichenko | Дата: 19.04.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо ученицю групи №26 (ІІ курс) Римар Олександру, яка отримала диплом лауреата першого ступеня в третьому етапі та диплом лауреата третього ступеня в четвертому етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка. 

Категорія: Новини | Переглядів: 224 | Додав: marynapylyavets | Дата: 03.04.2017 | Коментарі (0)

16-18 березня колектив ВХПТУ №5 м. Вінниці презентував свій навчальний заклад та досягнення в методичній роботі на VІІІ Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2017", де у номінації «Сучасні соціально-психологічні та педагогічні технології підтримки дітей і дорослих в умовах кризової ситуації» нагороджений золотою медаллю.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Категорія: Новини | Переглядів: 259 | Додав: marynapylyavets | Дата: 20.03.2017 | Коментарі (0)

25.01.2017 року  відбувся візит до вищого художнього професійно-технічного училища №5 міста Вінниці делегації до складу якої входили Надія Богатиренко (керівник проектного фонду в м. Вінниця «Інтегрований розвиток міст в Україні») з асистентом Анною Сухоцькою, Матіас Брандт (директор проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» німецької урядової компанії «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH»), Торальфа Вайзе (віце-президент Фонду підтримки будівельної галузі м. Київ), Бачинський Валерій Григорович (заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації – начальник управління професійної освіти, інноватики та науки), Волинець Андрій Вікторович (головний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти Управління професійної освіти, інноватики та науки). В ході зустрічі відбулася оглядова екскурсія навчального закладу, де особливо було відмічено результативність співпраці між ВХПТУ №5 м. Вінниці та Фонду імені Ебергарда Шьока, на основі якої створено два навчально-виробничих комплекси та започатковано підготовку з професії «реставратор декоративно-художніх фарбувань, маляр». Однак, на цьому співпраця не закінчилася й Фонд підтримки будівельної галузі зробив вагомий внесок у розвиток та укріплення навчально-матеріально бази училища. Зокрема, було оновлено комп’ютерне забезпечення кабінету інформатики та інформаційних технологій, проведені певні ремонтні роботи в навчальних приміщеннях. Надія Богатиренко зауважила, що вище художнє професійно-технічне училище №5 міста Вінниці має всі передумови для отримання та просування інвестиційних проектів у сфері модернізації освіти та розширення освітнього простору. В ході зустрічі, було зауважено, що рівень підготовки з відповідної професії здійснюється на високому рівні, оскільки наявні результати  - ... Докладніше »

Категорія: Новини | Переглядів: 349 | Додав: marynapylyavets | Дата: 26.01.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 ... 11 12 »
На правах реклами

Ваш пошук роботи
починається тут.

Допоможи адміністратору
Система Orphus
Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Ми в Facebook
Реклама
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 720
Наші фотографії
Статистика
Архів записів
Copyright McWest © 2018Використовуються технології uCoz