Неділя, 21.10.2018, 00:32
Вище художнє професійно-технічне училище № 5 м. Вінниця
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
ПосиланняРеклама
Категорії розділу
Заміни [0]
Новини [61]
PRESIDENT.GOV.UA
Новини міської ради:
Головна » Архів новин

Вітаємо ученицю групи №26 (ІІ курс) Римар Олександру, яка отримала диплом лауреата першого ступеня в третьому етапі та диплом лауреата третього ступеня в четвертому етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка. 

Категорія: Новини | Переглядів: 197 | Додав: marynapylyavets | Дата: 03.04.2017 | Коментарі (0)

16-18 березня колектив ВХПТУ №5 м. Вінниці презентував свій навчальний заклад та досягнення в методичній роботі на VІІІ Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2017", де у номінації «Сучасні соціально-психологічні та педагогічні технології підтримки дітей і дорослих в умовах кризової ситуації» нагороджений золотою медаллю.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Категорія: Новини | Переглядів: 229 | Додав: marynapylyavets | Дата: 20.03.2017 | Коментарі (0)

25.01.2017 року  відбувся візит до вищого художнього професійно-технічного училища №5 міста Вінниці делегації до складу якої входили Надія Богатиренко (керівник проектного фонду в м. Вінниця «Інтегрований розвиток міст в Україні») з асистентом Анною Сухоцькою, Матіас Брандт (директор проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» німецької урядової компанії «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH»), Торальфа Вайзе (віце-президент Фонду підтримки будівельної галузі м. Київ), Бачинський Валерій Григорович (заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації – начальник управління професійної освіти, інноватики та науки), Волинець Андрій Вікторович (головний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти Управління професійної освіти, інноватики та науки). В ході зустрічі відбулася оглядова екскурсія навчального закладу, де особливо було відмічено результативність співпраці між ВХПТУ №5 м. Вінниці та Фонду імені Ебергарда Шьока, на основі якої створено два навчально-виробничих комплекси та започатковано підготовку з професії «реставратор декоративно-художніх фарбувань, маляр». Однак, на цьому співпраця не закінчилася й Фонд підтримки будівельної галузі зробив вагомий внесок у розвиток та укріплення навчально-матеріально бази училища. Зокрема, було оновлено комп’ютерне забезпечення кабінету інформатики та інформаційних технологій, проведені певні ремонтні роботи в навчальних приміщеннях. Надія Богатиренко зауважила, що вище художнє професійно-технічне училище №5 міста Вінниці має всі передумови для отримання та просування інвестиційних проектів у сфері модернізації освіти та розширення освітнього простору. В ході зустрічі, було зауважено, що рівень підготовки з відповідної професії здійснюється на високому рівні, оскільки наявні результати  - ... Докладніше »

Категорія: Новини | Переглядів: 322 | Додав: marynapylyavets | Дата: 26.01.2017 | Коментарі (0)

14  грудня 2016 року на базі ЦПТО №1 м. Вінниці відбувся заключний етап обласного конкурсу "Майстер виробничого навчання року-2016" серед майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів Вінницької області. Майстер виробничого навчання ВХПТУ №5 м. Вінниці Яковець Дмитро Васильович за результатами всіх етапів конкурсу став переможцем. Керівництво училища вітає Яковця Д.В. з перемогою та висловлює подяку за допомогу і підтримку у підготовці до проведення конкурсу працівникам училища: Балюку Д.А., Антонюку М.А., Дремлюзі С.О., Волинець З.Г., Медведєву С.В., Лівшуну О.Я., Жашуєвій О.В. та  учням груп №19 та 31.

Категорія: Новини | Переглядів: 418 | Додав: nikolindi | Дата: 15.12.2016 | Коментарі (0)

12-13 грудня 2016 року відбувся черговий візит до вищого художнього професійно-технічного училища №5 міста Вінниці члена правління-виконавчого директора Фонду імені Ебергарда Шьока (Баден-Баден, Німеччина) -  Петера Мьоллера та віце-президента громадської організації «Фонд підтримки будівельної галузі» (м. Київ) - Торальфа Вайзе та представника фонду - Наталі Головатої. В ході зустрічі з директором ВХПТУ №5 м. Вінниці Титаренком Василем Вікторовичем , заступником директора з НВР Ніколіним Д.І. обговорювались підсумки  співпраці за 2016 рік. Зокрема, було оглянуто вже діючий навчально-виробничий комплекс з професії «реставратор декоративно-художніх фарбувань, маляр» та переглянуто хід роботи щодо створення аналогічного комплексу, з метою розширення обсягів підготовки кваліфікованих робітників відповідної професії у 2017-18 навчальному році.

Загалом обидві сторони задоволені співпрацею, підвели підсумки ефективності роботи оновленої навчально-матеріальної бази, повторно ознайомилися з рівнем підготовки учнів з професії «реставратор декоративно-художніх фарбувань, маляр», намітили шляхи співпраці у наступному році. Слід зауважити, що на майбутнє планується поглиблення та розширення співпраці, шляхом подальшої модернізації існуючих професій та удосконалення існуючої навчально-матеріально бази, забезпечення учнів відповідними матеріалами та інструментами.

Представники німецької сторони відмітили завзятість та наполегливість педагогів та учнів училища в опануванні новими виробничими технологіями німецького зразка. Українська сторона, в свою чергу, відмітила дбайливе, небайдуже ставлення представників Фонду до розвитку будівельної галузі в Україні, сприяння в покращенні якості навчально-виховного процесу  ВХПТУ №5 м. Вінниці.

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Новини | Переглядів: 283 | Додав: marynapylyavets | Дата: 13.12.2016 | Коментарі (0)

Враховуючи необхідність інтеграції професійної освіти України до світового освітнього простору, з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді в системі професійно-технічної освіти, в місті Києві з 31 жовтня по   02 листопада 2016 року пройшов Перший Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «World skills Ukrain». У конкурсі за компетенцією «Сантехніка та опалення», що відбувся на базі Київського регіонального училища будівництва, взяв участь випускник вищого художнього професійно-технічного училища №5 м. Вінниці Дахновський Вадим, який у 2016 році отримав диплом з професії «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, електрогазозварник, виробник художніх виробів з металу», а у якості експерта  виступив викладач ВХПТУ №5 м. Вінниці з предмета «монтаж санітарно-технічних систем і устаткування», «спеціаліст вищої категорії», «старший викладач» - Дремлюга Сергій Олександрович. Конкурс складався з тестового завдання та двох модулів (№1 підключення до систем холодного і гарячого водопостачання, до системи водовідведення санітарно-технічного приладу умивальника, установка і монтаж самого умивальника зі змішувачем і необхідних трубопроводів водопостачання і каналізації та №2 розмітка і встановлення опалювального приладу з регулюючою арматурою, обв’язка опалювального приладу, гідравлічні випробування змонтованої системи). Хочеться додати, що оцінювання незалежними експертами, журі конкурсу було досить вимогливим, неупередженим, враховували час виконання, якість виконаних робіт, організацію робочого місця та інше. Однак, Дахновський Вадим не розгубився, проявив високий рівень організації власної праці, цілеспрямованість, наполегливість, професіоналізм. А відтак здобув срібну медаль за компетенцією «сантехніка та опалення». Крім того, він в ... Докладніше »

Категорія: Новини | Переглядів: 365 | Додав: marynapylyavets | Дата: 03.11.2016 | Коментарі (0)

     Вже традицією стала участь вищого художнього професійно-технічного училища № 5 м. Вінниці у Міжнародному форумі-виставці «Інноватика в сучасній освіті».
     Такі заходи допомагають різним навчальним закладам України та Європи представляти інноваційні досягнення в галузі освіти, ділитися досвідом реалізації навчально-виховного процесу. 
     25-27 жовтня 2016  року відбувся черговий Восьмий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті – 2016», де наше училище представляло роботи в номінаціях «Інноваційні підходи до вивчення англійської мови в навчальних закладах» й представило роботу «Інноваційні підходи до вивчення англійської та німецької мов у ВХПТУ № 5 м. Вінниці» та «Нові підходи до розвитку освітніх послуг в системі професійно-технічної освіти» з роботою «Нові підходи до розвитку освітніх послуг у ВХПТУ №5 м. Вінниці». В останній номінації ми отримали Диплом лауреата конкурсу першого ступеня  та Диплом за активну участь у інноваційній освітній діяльності.
     Однак, не дивлячись на те, що нагорода є важливою заслугою, досягненням колективу у розвитку освітньої галузі, підкреслює, що навчальний заклад дійсно на правильному шляху, готує якісних, конкурентоспроможних робітників будівельної галузі. Найбільшим досягненням для нас, учасників форуму є інше, по-перше, творча група з учасників форуму, що представляли училище, ознайомилися з особливостями його проведення, на належному рівні представили методичні роботи педагогів колективу, художні творчі роботи учнів, ознайомилися з досягненням інших навчальних закладів, які теж брали участь у форумі. По-друге, це участь у семінарі «Формування інноваційного освітнього середовища у професійно-технічному навчальному закладі& ... Докладніше »

Переглядів: 283 | Додав: mcwest | Дата: 28.10.2016 | Коментарі (0)

У ВХПТУ №5 м. Вінниці вже дев’ятий раз відбувся традиційний волейбольний турнір пам’яті  колишнього директора училища М.І. Чорнобаєва, який працював в навчальному закладі  з 1978 по 2007 роки.  Сам Микола Іванович був спортсменом і активно грав у волейбол. Попри економічні негаразди організаційний комітет та директор училища ТитаренкоВ.В.  жодного разу не відмінили спортивного дійства, передбачаючи окрім наданих грамот,  ще й матеріальні винагороди із призового фонду. Традиційно турнір відкрив директор ВХПТУ№5  Титаренко В.В., який розповів всім присутнім про життя та роботу Миколи Івановича Чорнобаєва, адже працював з ним пліч –о- пліч багато років. Головне суддівство доручили ветерану, майстру спорту СРСР, волейболісту Томіну Миколі Дмитровичу. Крім того, Микола Дмитрович був другом Миколи Івановича, разом служили в армії та грали у волейбольній команді. Він згадував роки життя, плідної праці та творчих злетів. Вшанувати пам’ять М.І.Чорнобаєва зібралися чотири команди. У  турнірі брали участь чотири команди: ВХПТУ №5 м. Вінниці, Вінницького вищого професійного училища сфери послуг, ВПУ №11 м. Вінниці, ДПТНЗ «Вінницького МВПУ». Перемогу здобула команда ВХПТУ № 5 м. Вінниці, яка поповнила в черговий раз скриню здобутків, перемог, грамот та нагород.  Друге місце посіла команда Вінницького ВПУ сфери послуг, а третє – команда ДПТНЗ «Вінницького МВПУ», які були нагородженні грамотами та подяками.

Категорія: Новини | Переглядів: 293 | Додав: marynapylyavets | Дата: 28.10.2016 | Коментарі (0)

До нашого навчального закладу, в черговий раз, завітали представники Фонду імені Ебергарда Шьока: віце-президент Фонду підтримки будівельної галузі (м. Київ) Торальф Вайзе, менеджер проекту Гергард Блессінг, асистента менеджера Гізела Блессінг, експерт з професійної підготовки малярів Тамара Федечко (м. Львів). 

24 жовтня було проведено поетапну кваліфікаційну атестацію з професії «маляр» для учнів, що навчаються в рамках модельного проекту. Експертна комісія перевірила рівень теоретичних знань і практичних умінь учнів та прийняла рішення про присвоєння кваліфікаційних розрядів та видачу Сертифікатів про професійну компетентність. Учні мали можливість спілкуватися з представниками Фондів на професійну тематику, обговорювати нові підходи до здійснення опоряджувальних  робіт, значення ролі маляра та реставратора при проведенні відповідних видів реставраційних робіт. Разом з тим, менеджер та асистент проекту Гергард та Гізела Блессінги залишились задоволені рівнем підготовки учнів, їх старанністю та натхненною працею.

Впродовж робочих зустрічей заступник директора Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Валерій Бачинський, директор навчального закладу Титаренко Василь Вікторович та представники Фондів обговорювали перебіг підготовки кваліфікованих робітників з професії «реставратор декоративно-художніх фарбувань, маляр» виконання умов договору у 2016 році та планування видатків, в рамках реалізації проекту на 2017 рік. 

... Докладніше »

Переглядів: 334 | Додав: marynapylyavets | Дата: 28.10.2016 | Коментарі (0)

Передусім хочеться привітати усіх педагогів з їх професійним святом і побажати натхнення, витримки, творчої наснаги й успіхів в усьому. Однак, традиційне святкування дня працівника освіти співпало з 70-річчям заснування нашого навчального закладу. Тому колективом ВХПТУ №5 м. Вінниці було вирішено зібрати «дружню сім’ю»  з усіх, хто не жаліючи себе віддавав свої працю, часточку себе та свого життя учням, для розквіту навчального закладу, підвищення престижу будівельних та художніх професій. Таким чином, на святкування були запрошені наші ветерани праці, які уже залишили навчальний заклад, але віддали училищу понад 20 років, випустили тисячі кваліфікованих робітників, тим саме сприяючи розвитку будівельної галузі Вінниччини та України загалом.

Відкривав свято директор училища В. В. Титаренко, який привітав освітян, запросив на проведення екскурсії  в навчальному закладі. Крім того, численні педагоги училища були відзначені грамотами Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, грамотами та подяками училища. Згадали на святі тих педагогів, яких вже немає поруч з нами, але їх внесок неоціненний і підростаюче покоління повинно теж знати й пам’ятати тих, хто творив історію нашого навчального закладу. Серед них було вшановано пам'ять заслуженого працівника освіти, видатного педагога, який не одне десятиліття пропрацював директором ВХПТУ №5 м. Вінниці - Чорнобаєва Миколу Івановича.

Учні училища привітали гостей та своїх педагогів музичними та танцювальними композиціями патріотичного спрямування, чим викликали хвилю позитивних емоцій у прис ... Докладніше »

Категорія: Новини | Переглядів: 280 | Додав: marynapylyavets | Дата: 03.10.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 ... 11 12 »
На правах реклами

Ваш пошук роботи
починається тут.

Допоможи адміністратору
Система Orphus
Форма входу
Пошук
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Ми в Facebook
Реклама
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 716
Наші фотографії
Статистика
Архів записів
Copyright McWest © 2018Використовуються технології uCoz