Середа, 08.04.2020, 16:45
Вище художнє професійно-технічне училище № 5 м. Вінниці
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
ПосиланняРеклама
Категорії розділу
Заміни [0]
Новини [61]
PRESIDENT.GOV.UA
Новини міської ради:
Головна » Архів новин

Вінниччина опановує навички створення інформаційно-аналітичної системи управління професійно-технічною освітою


   Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти спільно з управлінням освіти і науки облдержадміністрації на базі Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища № 4 у рамках проекту ТАСІС «Підвищення управлінської діяльності професійно-технічної освіти щодо зменшення обсягів статистичної звітності» провів для заступників директорів ПТНЗ з навчально-виробничої роботи інформаційно-навчальний семінар на тему: «Інформаційно-аналітичне забезпечення модернізації ПТО».

    Метою заходу було ознайомлення та підвищення кваліфікації працівників ПТНЗ з питання інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку професійно-технічної освіти. Семінар був спрямований на отримання учасниками не лише теоретичних знань, а й передбачав практичне оволодіння навичками, набуття уміння користуватися автоматизованими інструментами діагностики та аналізу під час роботи в мережі Інтернет.

  «Створення інформаційної бази навчального закладу сприятиме формуванню якісної картини розвитку професійно-технічної освіти та кожного ПТНЗ зокрема, а також забезпечить прозорість, доступність та відкритість даних кожного окремого навчального закладу», - зауважила керівник семінару, методист НМЦ ПТО Неля Величко. Необхідність створення такої бази викликана насамперед недостатністю статистичної інформації для аналізу потреб ринку праці.

... Докладніше »
Переглядів: 1179 | Додав: teamwest | Дата: 11.09.2009 | Коментарі (0)

Професійно-технічна освіта розпочинає новий навчальний рік


   У 993 професійно-технічних навчальних закладах у новому навчальному році навчатимуться близько 410 тис. учнів і слухачів, у тому числі 190 тис. першокурсників (серед них: на базі 9 класів - 45 %, на базі 11 класів - 55 %), близько 18 тис. незайнятого населення за направленням служб зайнятості. Дві третини учнів одночасно з професією здобуватимуть повну загальну середню освіту; кожний другий за час навчання здобуватиме дві й більше професій.

   Навчальний процес у професійно-технічний навчальних закладах забезпечуватиме майже 48 тис. педагогічних працівників.

   Професійно-технічна освіта продовжує виконувати важливі функції соціального захисту підлітків. У навчальних закладах навчатимуться понад 20 тис. дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

   Вживаються заходи щодо забезпечення належного функціонування в осінньо-зимовий період, завершуються ремонтні роботи відомчих котелень, тепломереж, покрівель.

   Розпочато роботу щодо забе ... Докладніше »
Переглядів: 1207 | Додав: teamwest | Дата: 05.09.2009 | Коментарі (0)

Проект

Типова базисна структура навчальних планів підготовки кваліфікованих робітників у ПТНЗ другого та третього атестаційних рівнів

 Типова базисна структура  навчальних  планів  для  підготовки кваліфікованих   робітників   у   професійно-технічних  навчальних закладах (ПТНЗ)   складена   відповідно   до    Законів    України «Про освіту ,   «Про   професійно-технічну   освіту»,   «Про  загальну середню освіту»,  «Про внесення  змін  до  деяких  законодавчих  актів  України  з питань професійно-технічної  освіти»,  Державного   стандарту професійно-технічної  освіти,  затвердженого      постановою    Кабінету Міністрів України      від 17.08.2002 року № 1135, постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2000 р. № 1717 « Про перехід загальноосвітніх навчальних закладів на новий зміст, структуру і 12-річний термін навчання (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 13.04. 2007 р. № 620), наказу Міністерства освіти і науки України від 05.02.2009 р. № 66  «Про внесення змін до наказу МОН України від 23.02.2004 р. № 1 ... Докладніше »
Переглядів: 10113 | Додав: teamwest | Дата: 28.08.2009 | Коментарі (0)МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
м. Київ
14.08.2009 р.                                                                                № 749

      Про підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів Враховуючи позитивні результати експерименту щодо підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів будівельної галузі та з метою удосконалення системи підвищення кваліфікації педагогічних кадрів професійно-технічної освіти.

НАКАЗУЮ: 

     1. Затвердити порядок організації підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання підпорядкованих МОН державних професійно-технічних навчальних закладів (додаток 1).
... Докладніше »
Переглядів: 3026 | Додав: teamwest | Дата: 14.08.2009 | Коментарі (0)

Міністерство освіти і науки Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій

Директорам вищих професійних училищ та центрів професійно-технічної освіти

 

Про припинення підготовки

молодших спеціалістів у ВПУ і ЦПТО

 

Відповідно до вимог законодавства України, а саме ст. 8 Закону України "Про вищу освіту", п. 1.4 Положення про вище професійне училище та центр професійно-технічної освіти, затвердженого наказом МОН від 20.06.2000 року №225, випускникам вищих професійних училищ та центрів професійно-технічної освіти може бути присвоєна кваліфікація "молодший спеціаліст" тільки за напрямами, за якими здійснюється підготовка робітників високого рівня кваліфікації. Також п. ... Докладніше »

Переглядів: 1503 | Додав: musja_st | Дата: 21.07.2009 | Коментарі (0)

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності
серед учнів ПТНЗ області з професії «Маляр»

 

 

     Назва професії «маляр» походить від німецького слова «maler», що означає живописець і має багатовікову історію. Люди здавна прикрашали своє житло, храми, палаци, проте у давнину вони мали лише природні барвники, а тепер настав час готових фарб.  Минули століття, але професія «маляр»  й на сучасному ринку праці користується підвищеним попитом.

      Маляр повинен добре розбиратися в законах гармонійного поєднання кольорів, знати правила їх утворення, прийоми змішування пігментів з урахуванням хімічної взаємодії, вміти складати різні кольори з фарб всіх видів за зразками, вирізувати будь-який трафарет, здійснювати декоративне лакування, бронзування та золотіння поверхонь. Велике значення в його роботі мають точний окомір, уважність й акуратність, наявність образної памяті та сприймання, естетичного художнього смаку. Саме з метою демонстрації усіх цих мистецьких та фізичних якостей особистості, днями у Вищому художньому професійно  технічному училищі №5 м. Вінниці пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «маляр». Учасників конкурсу, учнів різних училищ  Вінницької області, доброзичливо вітав колектив ВХПТУ №5. Конкурс складався з теоретичної та практичної частин. Самим  головним для учасників, на думку організаторів конкурсу,  було подолати хвилювання.  Проте, після першого туру (теоретичн ... Докладніше »
Категорія: Новини | Переглядів: 2320 | Додав: teamwest | Дата: 17.04.2009 | Коментарі (1)

 

Актуальність педагогічних концепцій А.С. Макаренка
(навчально – практичний семінар)
 
 

 

Мета: розширити знання, уявлення педагогічного колективну про основні положення педагогічного вчення Антона Семеновича, підкреслити значення основних методів навчання і виховання в умовах сучасного розвитку освіти і науки для ПТНЗ.
 
Категорія: Новини | Переглядів: 1297 | Додав: teamwest | Дата: 06.03.2009 | Коментарі (0)


05.03.2009 р. було відкрито сторінку методичної комісії столярів будівельних, виробників художніх виробів з дерева верстатників деревообробних верстатів

Переглянути сторінку можна перейшовши за посиланням:
Методична комісія столярів будівельних, виробників художніх виробів з дерева верстатників деревообробних верстатів

Переглядів: 1130 | Додав: teamwest | Дата: 05.03.2009 | Коментарі (1)


05.03.2009 р. було відкрито сторінку методичної комісії математики та інформатики

Переглянути сторінку можна перейшовши за посиланням:
Методична комісія математики та інформатики

Переглядів: 1179 | Додав: teamwest | Дата: 05.03.2009 | Коментарі (0)


05.03.2009 р. було відкрито сторінку методичної комісії суспільних дисциплін

Переглянути сторінку можна перейшовши за посиланням:
Методична комісія суспільних дисциплін

Переглядів: 1101 | Додав: teamwest | Дата: 05.03.2009 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 13 14 15 16 »
На правах реклами

Ваш пошук роботи
починається тут.

Допоможи адміністратору
Система Orphus
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Ми в Facebook
Реклама
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 738
Наші фотографії
Статистика
Архів записів
Copyright McWest © 2020Використовуються технології uCoz