Вівторок, 24.09.2019, 11:56
Вище художнє професійно-технічне училище № 5 м. Вінниці
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
ПосиланняРеклама
Категорії розділу
Заміни [0]
Новини [61]
PRESIDENT.GOV.UA
Новини міської ради:
Головна » Архів новин

Очень нужна помощь!

Дело в том, что на одном из любимых мной форумов у девочки-форумчанки случилась беда - у её доченьки 7-летней Сонечки рецидив - острого лимфобластного лейкоза.

Требуется пересадка костного мозга от неродственного донора. А такие операции стоят космических денег. В Украине провести операцию нереально, поэтому врачами было принято решение перевезти девочку в Республиканский научно-практический центр детской гематологии и онкологии Министерства здравоохранения Республики Беларусь. Был выставлен счёт в примерно 80-90 тыс. долларов (в зависимости от хода лечения, а может будет и больше)

Всем форумом мы решили хоть как-то помочь этой семье, ведь им самим не справиться с ситуацией.
Разосланы просьбы по различным ресурсам, повешены баннеры на сайтах, отправлены запросы в благотворительные фонды (в том числе международные), обратились в политические силы (хотя пока без особого толку), на телевидение, созданы группы в Одноклассниках и Вконтакте.

Я решила, что т.к. ... Докладніше »
Переглядів: 1425 | Додав: teamwest | Дата: 26.01.2010 | Коментарі (2)

«Сином своїм я вибрав ідею служіння дитині»

Януш Корчак

     Минають дні, роки, десятиліття… Про великих педагогів, діяльність яких давно стала історією, сучасники згадують лише з огляду на ювілейні дати, а їх праці займають почесне місце на бібліотечних полицях. За буденними клопотами педагогів різних навчальних закладів, спрямованих на забезпечення освітніх потреб, впровадження інноваційних методів, які, безумовно, підвищують ефективність навчально-виховного процесу ми не часто беремо до уваги класику педагогічної теорії.
     Однак, у колективі ВХПТУ №5 вже стало традиційним звертатися до педагогічної спадщини мудрих, талановитих людей, справжніх педагогів, творчість яких надихає на пошук нових шляхів вирішення проблем, які виникають у складній системі взаємодії «педагог – учень». Зокрема, вже були проведені навчально-практичні семінари присвячені педагогічній спадщині А.С. Макаренка, В.О. Сухомлинського, де обговорювались основні педагогічні ідеї та їх значимість  для виховання нинішніх поколінь. Днями у ВХПТУ №5 було проведено практичну конференцію, присвячену педагогічній діяльності Януша Корчака, Старого Лікаря, який організував у Варшаві «Будинок сиріт», працював там впродовж тридцяти років. Внаслідок  тривалої педагогічної діяльності, він залишив у спадок неоціненний скарб – низку своїх творів, педагогічних спостережень, які не втрачають актуальності й донині. Таким чином прослідковується закономірна спорідненість поглядів цих видатних педагогів на ... Докладніше »
Переглядів: 1181 | Додав: teamwest | Дата: 10.12.2009 | Коментарі (0)

«Педагогічна майстерність - крила в майбутнє»

     Жорстка техногенна цивілізація, спричинила умови, в яких діти з усіх боків оточені мороком бездуховності і агресивності, стають важкокерованими. Як здійснити процес «налагодження дитячої душі»? Безперечно, на допомозі педагогам має стати їх власна педагогічна майстерність. Хоч виявляється вона в діяльності, проте її сутність значно глибша й торкається особистості педагога, його позиції, здатності проявляти творчу ініціативу.
      Саме тому у ВХПТУ №5 пройшли педагогічні читання присвячені розвитку педагогічних здібностей, педагогічної техніки, поглибленню професійної компетентності як складових педагогічної майстерності.
     Поява інноваційних педагогічних технологій та їх активне впровадження у навчально-виховний процес ставить перед викладачами та майстрами виробничого навчання вищого художнього професійно-технічного училища №5 м. Вінниці важливі завдання: систематично і послідовно впроваджувати у практику оригінальні, новаторські способи й прийоми педагогічних дій і засобів, що сприяють ефективній реалізації навчально-виховної діяльності.


     Досвід роботи педагогічного колективу засвідчив, що найбільш результативним є проведення педагогічних читань у вигляді практичних занять з використанням інтерактивних методів, комп’ютерних& ... Докладніше »
Переглядів: 2159 | Додав: teamwest | Дата: 10.12.2009 | Коментарі (0)

Вінниччина опановує навички створення інформаційно-аналітичної системи управління професійно-технічною освітою


   Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти спільно з управлінням освіти і науки облдержадміністрації на базі Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища № 4 у рамках проекту ТАСІС «Підвищення управлінської діяльності професійно-технічної освіти щодо зменшення обсягів статистичної звітності» провів для заступників директорів ПТНЗ з навчально-виробничої роботи інформаційно-навчальний семінар на тему: «Інформаційно-аналітичне забезпечення модернізації ПТО».

    Метою заходу було ознайомлення та підвищення кваліфікації працівників ПТНЗ з питання інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку професійно-технічної освіти. Семінар був спрямований на отримання учасниками не лише теоретичних знань, а й передбачав практичне оволодіння навичками, набуття уміння користуватися автоматизованими інструментами діагностики та аналізу під час роботи в мережі Інтернет.

  «Створення інформаційної бази навчального закладу сприятиме формуванню якісної картини розвитку професійно-технічної освіти та кожного ПТНЗ зокрема, а також забезпечить прозорість, доступність та відкритість даних кожного окремого навчального закладу», - зауважила керівник семінару, методист НМЦ ПТО Неля Величко. Необхідність створення такої бази викликана насамперед недостатністю статистичної інформації для аналізу потреб ринку праці.

... Докладніше »
Переглядів: 1121 | Додав: teamwest | Дата: 11.09.2009 | Коментарі (0)

Професійно-технічна освіта розпочинає новий навчальний рік


   У 993 професійно-технічних навчальних закладах у новому навчальному році навчатимуться близько 410 тис. учнів і слухачів, у тому числі 190 тис. першокурсників (серед них: на базі 9 класів - 45 %, на базі 11 класів - 55 %), близько 18 тис. незайнятого населення за направленням служб зайнятості. Дві третини учнів одночасно з професією здобуватимуть повну загальну середню освіту; кожний другий за час навчання здобуватиме дві й більше професій.

   Навчальний процес у професійно-технічний навчальних закладах забезпечуватиме майже 48 тис. педагогічних працівників.

   Професійно-технічна освіта продовжує виконувати важливі функції соціального захисту підлітків. У навчальних закладах навчатимуться понад 20 тис. дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

   Вживаються заходи щодо забезпечення належного функціонування в осінньо-зимовий період, завершуються ремонтні роботи відомчих котелень, тепломереж, покрівель.

   Розпочато роботу щодо забе ... Докладніше »
Переглядів: 1151 | Додав: teamwest | Дата: 05.09.2009 | Коментарі (0)

Проект

Типова базисна структура навчальних планів підготовки кваліфікованих робітників у ПТНЗ другого та третього атестаційних рівнів

 Типова базисна структура  навчальних  планів  для  підготовки кваліфікованих   робітників   у   професійно-технічних  навчальних закладах (ПТНЗ)   складена   відповідно   до    Законів    України «Про освіту ,   «Про   професійно-технічну   освіту»,   «Про  загальну середню освіту»,  «Про внесення  змін  до  деяких  законодавчих  актів  України  з питань професійно-технічної  освіти»,  Державного   стандарту професійно-технічної  освіти,  затвердженого      постановою    Кабінету Міністрів України      від 17.08.2002 року № 1135, постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2000 р. № 1717 « Про перехід загальноосвітніх навчальних закладів на новий зміст, структуру і 12-річний термін навчання (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 13.04. 2007 р. № 620), наказу Міністерства освіти і науки України від 05.02.2009 р. № 66  «Про внесення змін до наказу МОН України від 23.02.2004 р. № 1 ... Докладніше »
Переглядів: 9941 | Додав: teamwest | Дата: 28.08.2009 | Коментарі (0)МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
м. Київ
14.08.2009 р.                                                                                № 749

      Про підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів Враховуючи позитивні результати експерименту щодо підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів будівельної галузі та з метою удосконалення системи підвищення кваліфікації педагогічних кадрів професійно-технічної освіти.

НАКАЗУЮ: 

     1. Затвердити порядок організації підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання підпорядкованих МОН державних професійно-технічних навчальних закладів (додаток 1).
... Докладніше »
Переглядів: 2940 | Додав: teamwest | Дата: 14.08.2009 | Коментарі (0)

Міністерство освіти і науки Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій

Директорам вищих професійних училищ та центрів професійно-технічної освіти

 

Про припинення підготовки

молодших спеціалістів у ВПУ і ЦПТО

 

Відповідно до вимог законодавства України, а саме ст. 8 Закону України "Про вищу освіту", п. 1.4 Положення про вище професійне училище та центр професійно-технічної освіти, затвердженого наказом МОН від 20.06.2000 року №225, випускникам вищих професійних училищ та центрів професійно-технічної освіти може бути присвоєна кваліфікація "молодший спеціаліст" тільки за напрямами, за якими здійснюється підготовка робітників високого рівня кваліфікації. Також п. ... Докладніше »

Переглядів: 1433 | Додав: musja_st | Дата: 21.07.2009 | Коментарі (0)

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності
серед учнів ПТНЗ області з професії «Маляр»

 

 

     Назва професії «маляр» походить від німецького слова «maler», що означає живописець і має багатовікову історію. Люди здавна прикрашали своє житло, храми, палаци, проте у давнину вони мали лише природні барвники, а тепер настав час готових фарб.  Минули століття, але професія «маляр»  й на сучасному ринку праці користується підвищеним попитом.

      Маляр повинен добре розбиратися в законах гармонійного поєднання кольорів, знати правила їх утворення, прийоми змішування пігментів з урахуванням хімічної взаємодії, вміти складати різні кольори з фарб всіх видів за зразками, вирізувати будь-який трафарет, здійснювати декоративне лакування, бронзування та золотіння поверхонь. Велике значення в його роботі мають точний окомір, уважність й акуратність, наявність образної памяті та сприймання, естетичного художнього смаку. Саме з метою демонстрації усіх цих мистецьких та фізичних якостей особистості, днями у Вищому художньому професійно  технічному училищі №5 м. Вінниці пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «маляр». Учасників конкурсу, учнів різних училищ  Вінницької області, доброзичливо вітав колектив ВХПТУ №5. Конкурс складався з теоретичної та практичної частин. Самим  головним для учасників, на думку організаторів конкурсу,  було подолати хвилювання.  Проте, після першого туру (теоретичн ... Докладніше »
Категорія: Новини | Переглядів: 2179 | Додав: teamwest | Дата: 17.04.2009 | Коментарі (1)

 

Актуальність педагогічних концепцій А.С. Макаренка
(навчально – практичний семінар)
 
 

 

Мета: розширити знання, уявлення педагогічного колективну про основні положення педагогічного вчення Антона Семеновича, підкреслити значення основних методів навчання і виховання в умовах сучасного розвитку освіти і науки для ПТНЗ.
 
Категорія: Новини | Переглядів: 1227 | Додав: teamwest | Дата: 06.03.2009 | Коментарі (2)

« 1 2 ... 11 12 13 14 »
На правах реклами

Ваш пошук роботи
починається тут.

Допоможи адміністратору
Система Orphus
Форма входу
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Ми в Facebook
Реклама
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 730
Наші фотографії
Статистика
Архів записів
Copyright McWest © 2019Використовуються технології uCoz