Субота, 16.12.2017, 07:19
Вище художнє професійно-технічне училище № 5 м. Вінниця
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
ПосиланняРеклама
Категорії розділу
Заміни [0]
Новини [59]
PRESIDENT.GOV.UA
Новини міської ради:

Методична робота.
 
     

Відповідно до наказу МОН України «Про удосконалення методичної роботи в системі професійно – технічної освіти» від 12.12.2000 р. №582 в І семестрі 2016-2017 навчального року в училищі проводилась методична робота, яка була спрямована на реалізацію методичної проблеми «Впровадження та використання інноваційних методів і технологій в навчально – виховній діяльності училища».

У методичній діяльності училища враховано пріоритетні напрями оновлення змісту освіти у професійно – технічних навчальних закладах.

Методична робота з педагогічними працівниками була спрямована на стимулювання творчого потенціалу та підвищення професійної майстерності кожного викладача та майстра виробничого навчання, направлена на вивчення передового досвіду та обмін досвідом, організацію навчально-виховної роботи, взаємозв’язок загальноосвітньої та професійної підготовки, самоосвітню діяльність, роботу по оновленню комплексно-методичного забезпечення, впровадження та використання інноваційних педагогічних і виробничих технологій, організацію наставництва, надання психолого-педагогічної допомоги починаючим спеціалістам, організацію та проведення конкурсів, олімпіад з предметів та професій, семінарів-практикумів, позаурочних виховних заходів.

В училищі здійснюється колективна та індивідуальна методична робота. Колективна методична робота проводилася у вигляді педагогічних рад, роботи методичних комісій, інструктивно-методичних нарад, семінарів, школи починаючого спеціаліста «Пошук», конференцій тощо. Впродовж І семестру 2016-17 навчального року було проведено 12 педагогічних рад, де обговорювались питання про підсумки навчальних досягнень учнів за 2015-16 навчальний рік та визначення шляхів їх підвищення, про поведінку учнів, про самостійну діяльність учнів на уроках професійно-теоретичної підготовки на формування компетентної особистості, про стан викладання навчальних предметів суспільно-гуманітарного циклу, спільну роботу керівників груп з соціально-психологічною службою у попередженні правопорушень та подоланні проявів девіантності серед учнів училища.

Кожного понеділка проводились інструктивно-методичні наради, де розглядались питання: аналіз діагностичних контрольних робіт учнів І курсу, організація методики навчання учнів у період виробничої практики, підсумки правовиховної роботи у ІІІ кварталі 2016 року, аналіз стану ведення журналів обліку теоретичного та виробничого навчання, підсумки проведення предметних декад та тижнів, аналіз директорських контрольних робіт, успішність учнів, тощо.

З метою удосконалення професійної компетентності викладачів та майстрів виробничого навчання було проведено педагогічну конференцію: «Педагогіка в літературі та музиці», проводились засідання методичної ради, школи починаючого спеціаліста «Пошук», засідання методичних комісій. За окремим графіком, організовано роботу атестаційної комісії та проведено 3 засідання щодо погодження графіка роботи атестаційної комісії у 2016-17 навчальному році, розгляду заяв на позачергову атестацію та затвердження списків педпрацівників, що атестуються у 2016-17 навчальному році, вивчення роботи педпрацівників у міжатестаційний період.

У першому Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «World skills Ukrain» за компетенцією «сантехніка та опалення», де випускник Дахновський Вадим, який у 2016 році отримав диплом з професії «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, електрогазозварник, виробник художніх виробів з металу» , виборов срібну медаль.

Майстер виробничого навчання Яковець Д. В. посів перше місце в обласному конкурсі педагогічної майстерності” Майстер року – 2016”.

Важливим результатом роботи педагогічного колективу училища стала участь у Восьмому Міжнародному форумі «Інноватика в освіті України» та нагородження ВХПТУ №5 міста Вінниці дипломом лауреата першого ступеня у номінації «Нові підходи до розвитку освітніх послуг в системі ПТО».

Протягом І семестру 2016-2017 навального року було прийнято до друку сім статтей педпрацівників до науково-методичного збірника «Вісник професійно-технічної освіти Вінниччини».

В училищі працює вісім методичних комісій. Аналіз роботи методичних комісій показав, що навчально-методична робота проводилась на достатньому рівні, навчальні плани за І півріччя, в цілому, виконані. Плідно, системно працювали викладачі та майстри виробничого навчання методичних комісій з професій «реставратор художньо-декоративних фарбувань, маляр» (голова Пеньковий А.М.), суспільно-гуманітарних циклу (голова Лірник Л.А.), природничо-математичних дисциплін (голова Ніколіна С.М.). Вони виконали всі заплановані на І семестр заходи, проявили творчий підхід при проведенні та організації позакласних заходів. Проте несистемний підхід до організації колективних та індивідуальних форм методичної роботи присутній в роботі членів методичних комісій з професій «монтажник санітарно-технічних систем та устаткування, муляр, електрогазозварник, виробників художніх виробів з металу» (голова м/к Дремлюга С. О.), з опоряджувальних робіт (голова м/к Балюк Д. А.).

Проведено декади керівників груп, фізичної культури та захисту Вітчизни, природничо-математичних дисциплін, опоряджувальних робіт, тиждень права, тиждень безпеки дорожнього руху та БЖД.

Згідно планування роботи методичних комісій проводились позакласні заходи, відкриті уроки, взаємовідвідування. Було проведено викладачами та майстрами в/н 18 відкритих уроків. Але, з різних причин, не провели відкриті уроки майстри в/н Антонюк М.А., Дмитрієнко В.М., Кожухар Ю.В., Лівшун О. Я. – перенесено на ІІ семестр.

Протягом І семестру в навчальних кабінетах було оновлене й поповнене навчально-методичне забезпечення, згідно окремих планів роботи кабінетів.

Викладачі української мови та літератури Муравська Г.С. та Цопа С.Г. підготували ученицю ІІ курсу групи №26 Римар Олександру, яка отримала диплом лауреата ІІ ступеня в ІІІ етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів ПТНЗ області та диплом лауреата І ступеня в ІІІ етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Протягом І семестру 2016-2017 навчального року 7 членів колективу пройшли курси підвищення кваліфікації, з них – 2 майстер в/н, 1- бібліотекар, 4 - викладачі.

 


На правах реклами

Ваш пошук роботи
починається тут.

Допоможи адміністратору
Система Orphus
Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Ми Вконтакте
Реклама
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 679
Наші фотографії
Статистика
Архів записів
Copyright McWest © 2017Використовуються технології uCoz