Понеділок, 16.07.2018, 22:15
Вище художнє професійно-технічне училище № 5 м. Вінниця
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Посилання







Реклама
Категорії розділу
Заміни [0]
Новини [60]
PRESIDENT.GOV.UA
Новини міської ради:

Методична робота.
 
     

Відповідно до наказу МОН України «Про удосконалення методичної роботи в системі професійно – технічної освіти» від 12.12.2000 р. №582 в І семестрі 2017-2018 навчального року в училищі проводилась методична робота, яка була спрямована на реалізацію методичної проблеми «Формування основних компетентностей учнів шляхом використання інноваційних технологій».

У методичній діяльності училища враховано пріоритетні напрями оновлення змісту освіти у професійно-технічних навчальних закладах.

Методична робота з педагогічними працівниками була спрямована на стимулювання творчого потенціалу та підвищення професійної майстерності кожного викладача та майстра виробничого навчання, направлена на вивчення передового досвіду та обмін досвідом, організацію навчально-виховної роботи, взаємозв’язок загальноосвітньої та професійної підготовки, самоосвітню діяльність, роботу по оновленню комплексно-методичного забезпечення, впровадження та використання інноваційних педагогічних і виробничих технологій, організацію наставництва, надання психолого-педагогічної допомоги починаючим спеціалістам, організацію та проведення конкурсів, олімпіад з предметів та професій, семінарів-практикумів, позаурочних виховних заходів.

В училищі здійснюється колективна та індивідуальна методична робота. Колективна методична робота складається з педагогічних рад, роботи методичних комісій, інструктивно-методичних нарад, семінарів, школи педагогічної майстерності, педагогічних читань, конференцій тощо. Впродовж І семестру 2017-18 н.р. було проведено 8 педагогічних рад, де обговорювались питання про підсумки навчальних досягнень учнів за 2016-17 н.р. та визначення шляхів їх підвищення, організацію роботи атестаційної комісії та проведення атестації 2017-18 н.р., про успішність та поведінку учнів окремих груп, про результати моніторингових досліджень стану і перспектив розвитку ВХПТУ №5.

Кожного понеділка проводились інструктивно-методичні наради, де розглядались питання: аналіз рівня навчальних досягнень учнів І курсу за результатами діагностичних контрольних робіт, підсумки декад керівників груп, стан адаптації учнів І курсу та соціально-побутові умови проживання учнів у гуртожитку, результати перевірки якості та систематичності проведення консультацій та додаткових занять,моніторинг роботи педагогічних працівників, які атестуються у 2017-2018 році, результати вибіркової перевірки поурочного планування, результати директорських контрольних робіт, підсумки проведення ІХ міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті -2017».

З метою удосконалення професійної компетентності викладачів та майстрів виробничого навчання було проведено дві навчально-практичні конференцію «ОСОБЛИВОСТІ ЄВРОАТЛАНТИЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ В ОСВІТІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ», «ОСВІТА МАЙБУТНЬОГО» проводились засідання методичної ради, школи починаючого спеціаліста «Пошук», засідання методичних комісій. Проведено педагогічні читання у вигляді педагогічного квесту під загальною назвою «Формування основних компетентностей учнів шляхом використання інноваційних технологій» у вигляді педагогічного квесту.

Важливим результатом роботи педагогічного колективу училища стала участь у Дев’ятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», де ВХПТУ №5 м. Вінниці отримало золоту медаль у номінації «Нова професійно-технічна освіта в контексті інтеграційного руху України» з роботою «НОВІ ПІДХОДИ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ ОСВІТНІХ ПРОСЛУГ У ВХПТУ №5 М. ВІННИЦІ В КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНОГО РУХУ УКРАЇНИ».

Протягом І семестру 2017-2018 н.р. було прийнято до друку вісім статей педагогічних працівників до науково-методичного збірника «Вісник професійно-технічної освіти Вінниччини».

Підготовлено та розроблено план проведення педагогічних читань «Формування основних компетентностей учнів шляхом використання інноваційних технологій».

В училищі працює вісім методичних комісій: реставраторів художньо-декоративних фарбувань, малярів (голова Пеньковий А.М.), з опоряджувальних робіт (голова м/к Стешин Є. І.), монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, електрогазозварників, виробників художніх виробів з металу (голова м/к Дремлюга С. О.), столярів будівельних, виробників художніх виробів з дерева, виконавців художньо-оформлювальних робіт, виробників художніх виробів з кераміки (голова м/к Кучеренко Ю. С.), суспільно-гуманітарних циклу (голова Лірник Л.А.), природничо-математичних дисциплін (голова Ніколіна С.М.), фізичної культури та захисту Вітчизни (голова м/к Ізевлін В. В.). керівників груп (голова м/к Марчук З. В.).

Аналіз роботи методичних комісій показав, що навчально-методична робота проводилась на достатньому рівні.

Згідно планування роботи методичних комісій проводились позакласні заходи, відкриті уроки, взаємовідвідування. Загалом було проведено 13 відкритих уроків.

Викладачі української мови та літератури Муравська Г.С. та Цопа С.Г. підготували ученицю групи № 26 Римар О., яка отримала лауреата ІІ ступеня в ІІІ етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів ПТНЗ області та лауреата І ступеня в ІІІ етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Протягом І семестру 2017-2018 н.р., 4 викладача із всіх членів колективу пройшли курси підвищення кваліфікації (2 виклададча спецдисциплін, 1 - фізичної культури, 1 - зарубіжної літератури).

 


На правах реклами

Ваш пошук роботи
починається тут.

Допоможи адміністратору
Система Orphus
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Ми в Facebook
Реклама
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 708
Наші фотографії
Статистика
Архів записів
Copyright McWest © 2018Використовуються технології uCoz