Четвер, 04.06.2020, 20:20
Вище художнє професійно-технічне училище № 5 м. Вінниці
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
ПосиланняРеклама
Категорії розділу
Заміни [0]
Новини [61]
PRESIDENT.GOV.UA
Новини міської ради:

 

Методична комісія підготовки  мулярів, монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, електрогазозварників, виробників художніх виробів з металу
Склад методичної комісії:

 

Дремлюга Сергій Олександрович - голова методичної комісії, викладач спец.дисциплін
Білявський Олександр Борисович - викладач охорони праці
Антонюк Микола Андрійович - майстер виробничого навчання
Лановий Олександр Володимирович - викладач спец.технології, старший викладач
Вінницький Юрій Петрович - майстер виробничого навчання
Оліярський Адам Михайлович - майстер виробничого навчання
Стратійчук Оксана Михайлівна - майстер виробничого навчання
Тодощенко Петро Ількович - майстер виробничого навчання
Шах Петро Миколайович - майстер виробничого навчання
Шимко Максим Вікторович - майстер виробничого навчання
Ніколін Дмитро Іванович - заступник директора з НВР, викладач електротехніки
 
 
Мета діяльності:


Підготовка кваліфікованих конкурентноспроможних робітників будівельників, професії мулярів, монтажників, електрогазозварників, виробників художніх виробі, з урахуванням державних вимог і потреб сучасного виробництва, соціально активних членів суспільства, розвивати світогляд та індивідуальні здібності, формує творче мислення, високі людські якості, національну свідомість.

  Членами методичної комісії були перероблені навчальні програми та вся плануюча документація  згідно нових стандартів.
Завідуючі майстернями Антонюк М.А. та Червонецький В.П. переробили навчальні програми по виробничому навчанню  для груп «Електрогазозварників» та «Мулярів», Тодощенко П.І. для «Монтажників сан.тех.систем».
Викладачі Дремлюга С.О., Лановий О.В., Коломієць О.М. переробили навчальні програми з теоретичного навчання узгодивши їх з виробництвом. Це дає змогу  наблизитись до кращого вивчення професії. Завдяки переробленим навчальним програмам, ми намагаємось поєднати  теоретичне навчання з  практикою на виробництві і в майстернях.
     Для конкурсу на кращу методичну розробку, на засіданнях методичної комісії були погоджені теми методичних розробок для членів комісії. Планується виставити на конкурс 14 робіт. Основним акцентом у роботі являється її методична спрямованість, а саме: викладання уроку виробничого навчання за інтерактивними  методами, викладання теми з елементами інноваційних технологій.
     У 2008-2009 н.р  вперше в нашій практиці письмові кваліфікаційні роботи пишуться по трьох спеціальностях. Теми письмових кваліфікаційних робіт випускних груп були видані  вчасно.
    На протязі першого семестру здійснювались взаємовідвідування уроків.     Всі члени методичної комісії протягом семестру систематично відвідують уроки в своїх  колег,  де переймають досвід а також діляться своїми професійними здобутками. Але, аналізуючи відвідування уроків, методична комісія дійшла висновку, що не всі майстри з відповідальністю відносяться до своєї роботи. Це стосується звіту про взаємовідвідування, які здавались невчасно. Хотілось би зазначити, що молодим майстрам, які обрали професію майстра виробничого навчання, необхідно більш частіше і уважніше ставитись до досвіду наших старших колег. Антонюка М.А., Корчевська К.О.   
     Членами методичної комісії було проведено відкриті уроки, а саме Коломійцем О.М. в групі МС – 08 на тему „Мікроклімат. Система опалення” з використанням інноваційних методів навчання   а також проектора.
     Майстром в/н Червонецьким В.П. на тему „Кладка перегородок в 1/4  цеглини”. Проаналізувавши урок, методична комісія дійшла висновку, що був проведений звичайний урок виробничого навчання, на який були запрошені члени метод.комісії. Нажаль, ніяких інтерактивних методів чи інноваційних технологій використано не було. Це свідчить про те, що Володимир Петрович належним чином не підготувався до відкритого уроку.
     До 90 річчя від дня народження В.О.Сухомлинського був підготовлений матеріал та виступ на конференцію „Я ніколи не належав собі”.
     На засіданнях комісії були підготовлені та обговорені доповіді: Коломійцем О.М. на тему: „Теоретичні засади використання прийомів педагогічного впливу А.С.Макаренка ”, та Дремлюгою С.О. на теми:  „Стилі педагогічного спілкування”, „Етапи навчання”.
     В жовтні 2008 року була проведенна поетапна атестація в групах 4, 23. Яка показала що учням  було  важко відповідати на запитання, які вивчали ще на І курсі. Тому що, на думку методичної комісії,  була велика перерва від дня закінчення теоретичного навчання до дня написання комплексних контрольних завдань.
     Були проведені директорські контрольні роботи з предмету "Технологія кам’яних робіт”, „Обладнання та технологія зварних робіт”, „Матеріалознавство” в групах І-ІІІ курсів, результати яких свідчать про те, що всі учні виконали роботи на середній і достатній рівень.
Постійно проводиться аналіз успішності в групах І-ІІІ курсах. В зв’язку з тим, що є учні з низькими досягненнями - на засіданні методичної комісії, було вирішено проводити більше додаткових занять та консультацій. Викладачами Дремлюгою С.О.,  Лановим О.В., Коломійцем О.М. проводились консультації в гуртожитку ВХПТУ-5 згідно з визначеного плану
   Членами комісії запропоновано особисто водити учнів на консультації,і більш пильно контролювати учнів, які навчаються на низькому рівні.
Звертаю особливу увагу на те, що, майстри і класні керівники, які дійсно пильно контролювали учнів з низьким рівнем успішності, досягли кращих результатів учнів, це керівники  групи №19 Корчевська К.О. та Яковець Д.В. На жаль, майстер групи №9 Тодощенко П.І. не звернув увагу на рішення методичної комісії, тому рівень знань у групі залишається на низькому та середньому рівні.
В жовтні місяці в кабінеті «Матеріалознавства» була встановлена мультимедійна система, яка включає в себе комп’ютер і телевізор. Це дає змогу  впроваджувати інноваційні методи навчання. Були проведенні уроки з матеріалознавства, на яких застосовувалась мультимедійна система, а саме при поясненні нового матеріалу використовувався  показ слайдів, фотографій, епізодів з документальних фільмів. Під час опитування було з’ясовано, що матеріал, який пояснювався на уроці, учні засвоїли на високому рівні. Маємо надію, на те що, мультимедійна система буде використовуватись на уроках з інших предметів.

 

 

Загальна характеристика

 

     В організації навчально-виробничого процесу комісія керується Законом України "Про професійно-технічну освіту", Положенням "Про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах", рішеннями Міністерства освіти і науки України та управління освіти і науки облдержадміністрації. Організаційно-педагогічні, методичні і технічні заходи, які спрямовані на реалізацію змісту освіти, здійснюються згідно з перспективним планом роботи педагогічного колективу на поточний навчальний рік, навчальними планами і програмами.
Мета предметної комісії
     Підготовка кваліфікованих конкурентноспроможних робітників будівельників, професії мулярів, монтажників, електрогазозварників, виробників художніх виробі, з урахуванням державних вимог і потреб сучасного виробництва, соціально активних членів суспільства, розвивати світогляд та індивідуальні здібності, формує творче мислення, високі людські якості, національну свідомість.
 
Завдання предметної комісії:

Педагогічний колектив комісії повинен творчо поєднувати традиційні і нові форми та методи роботи з майбутніми спеціалістами, постійно вводити у навчальний процес комплекс науково обґрунтованих змін, спрямованих на вдосконалення підготовки фахівців, які вміють адаптуватися до сучасних соціальних умов, ринкових відносин, здібних до творчого пошуку та нестандартних рішень.
Спрямування педагогічної діяльності і професійної підготовки на формування спеціаліста високої кваліфікації.
Збільшити різновид методів, що дозволить підняти активність учнів, створити приємну невимушену атмосферу під час проведення уроку чи виховної години, працювати над підвищенням рівня самоосвіти за допомогою фахової і методичної літератури.
Методичні рекомендації для викладачів спеціальних дисциплін.

 
На правах реклами

Ваш пошук роботи
починається тут.

Допоможи адміністратору
Система Orphus
Форма входу
Пошук
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Ми в Facebook
Реклама
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 742
Наші фотографії
Статистика
Архів записів
Copyright McWest © 2020Використовуються технології uCoz