Четвер, 09.07.2020, 20:34
Вище художнє професійно-технічне училище № 5 м. Вінниці
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
ПосиланняРеклама
Категорії розділу
Заміни [0]
Новини [63]
PRESIDENT.GOV.UA
Новини міської ради:

Кваліфікаційна характеристика -
«Лицювальник-плиточник»

1. Професія 7132.1  "Лицювальник-плиточник"
2. Кваліфікація – 2 розряд

Кваліфікаційні вимоги

     Повинен знати: види основних матеріалів, що застосовуються для облицьовування плиткою; правила приготування розчину вручну.
     Повинен уміти: виконувати найпростіші роботи під час лицювання керамічними, скляними, азбестоцементними та іншими плитками.


1. Професія 7132.1 - "Лицювальник-плиточник"
2. Кваліфікація – 3 розряд

Кваліфікаційні вимоги

     Повинен знати: властивості соляної кислоти та допустимо міцність розчину; способи встановлення та кріплення плиток; вимоги до якості лицювання; прийоми роботи з рівнем.
     Повинен уміти: виконувати прості роботи під час лицювання керамічними, скляними, азбестоцементними та іншими плитками.


1. Професія
- 7132.1 – Лицювальник-плиточник

2. Кваліфікація – 4 розряд

Кваліфікаційні вимоги

     Повинен знати: способи розбивання, провішування та промаячування горизонтальних та вертикальних поверхонь; способи установлювання та кріплення фасонних плиток; правила ремонту підлог та заміни облицьовувальних плиток; способи облицьовування склом „марбліт”; основи будови машин для вібровдалювання плиток.

     Повинен уміти: виконувати роботи середньої складності під час облицьовування керамічними, скляними, азбестовими та іншими плитками.


1. Професія - 7131.2  "Лицювальник-плиточник"
2. Кваліфікація – 5 розряд

Кваліфікаційні вимоги

     Повинен знати: способи розмічання та розплановування під декоративне облицьовування та під облицьовування плитками криволінійної поверхні; способи декоративного облицьовування.

     Повинен уміти: виконувати складні роботи у процесі облицьовування керамічними, скляними, азбестоцементними та іншими плитками.


1. Професія 7131.2 - "Лицювальник-плиточник"
2. Кваліфікація – 6  розряд

Кваліфікаційні вимоги

     Повинен знати: способи розмічення, розпланування, мозаїчного та художнього облицювання плитками, плитами, фігурними елементами; вимоги до якості виконання облицювальних робіт: сучасні прогресивні технології, виконання облицювальних робіт ; будова та правила експлуатації, налагодження машин, механізмів, механічного, електричного та пневматичного інструменту, які використовуються під час виконання робіт: правила роботи на підмостках, риштуванні, драбинах, автомобільних підіймачах, тощо; правила дотримання пожежної та електричної безпеки; правила і норми з охорони праці  під час виконання робіт.

    
Повинен уміти: Провішування, промаячування та розплановування прямолінійних та криволінійних поверхонь для облицювання. Підбирання плиток за конфігурацією, кольором та відтінками. Нарізання плиток та викладання малюнку.
Настилання підлог із плиток різних видів із розплановуванням поверхні для укладання за заданим рисунком. Декоративне та художнє облицювання плитками пілястр, ніш, колон, стель, сферичних та криволінійних поверхонь складної конфігурації. Установлення фасонних плиток та улаштування фризу складного рисунку.


1. Професія - 7131.2  Лицювальник-плиточник
2. Кваліфікація – 7  розряд

Кваліфікаційні вимоги

     Повинен знати: Правила та способи виконання повного комплексу облицювальних робіт. Із застосуванням різних матеріалів;сучасну прогресивну технологію виконання робіт; допустимі відхилення від геометричних форм поверхонь, опоряджених облицювальними матеріалами ; правила перевірки якості виконаних робіт ; правила налагоджування, регулювання та поточного ремонту машин , механізмів, механічного, пневматичного та електричного інструменту , що застосовуються під час виконання робіт; правила дотримання пожежної та електричної безпеки; правила і норми з охорони праці.

     Повинен уміти: Розпланування поверхонь підлог за власним рисунком та їх художнє настилання плитками різних видів. Розкроювання та нарізання елементів складної конфігурації із плиток та плит. Декоративне та художнє облицювання всіх видів прямолінійних та криволінійних поверхонь плитками різної конфігурації за самостійно підібраною кольоровою гамою. Улаштування фризу з рисунком будь – якої складності із розплановуванням поверхні. Розмічання та укладання мозаїчних картин за рисунком або ескізом. Ремонт пошкодженого облицювання із підбиранням плиток та плит потрібного розміру, конфігурації та кольору.

На правах реклами

Ваш пошук роботи
починається тут.

Допоможи адміністратору
Система Orphus
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Ми в Facebook
Реклама
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 743
Наші фотографії
Статистика
Архів записів
Copyright McWest © 2020Використовуються технології uCoz