Вівторок, 14.07.2020, 17:53
Вище художнє професійно-технічне училище № 5 м. Вінниці
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
ПосиланняРеклама
Категорії розділу
Заміни [0]
Новини [63]
PRESIDENT.GOV.UA
Новини міської ради:

Кваліфікаційна характеристика - "Електрогазозварник"


1. Професія — 7212.1 "Електрогазозварник"
2. Кваліфікація — 4 розряд

 Кваліфікаційні вимоги

     Повинен уміти: виконувати ручне дугове, плазмове і газове зварювання середньої складності деталей, вузлів, конструкцій і трубопроводів з конструкційних сталей, чавуну, кольорових металів і сплавів і складних деталей, вузлів, конструкцій і трубопроводів з вуглецевих сталей першої-четвертої групи зварюваності у всіх просторових положеннях зварного шва.
    Виконувати ручне, кисневе,  плазмове, газове прямолінійне, фігурне різання, різання бензорізальними та газорізальними апаратами на переносних, стаціонарних і   плазморізальних машинах, у різних положеннях складних деталей з різних сталей, кольорових металів і сплавів за розміткою. Виконувати киснево-флюсове різання деталей з високохромистих і хромистонікелевих сталей і чавуну.  
     Виконувати автоматичне і механізоване зварювання середньої складності та складних апаратів, вузлів, конструкцій, трубопроводів з різних за хімічним складом  сталей, чавуну, кольорових металів і сплавів. Виконувати автоматичне зварювання відповідальних, складних будівельних і технологічних конструкцій, які працюють в умовах динамічних навантажень.
     Виконувати ручне електродугове, повітряне стругання складних і відповідальних деталей з різних сталей, чавуну, кольорових металів і сплавів у різних положеннях. Зварювати конструкції з чавуну.
     Наплавляти дефекти складних деталей машин, механізмів, конструкцій і відливок під механічне оброблення та  пробний тиск. Виконувати  гаряче плавлення складних і відповідальних конструкцій. Читати креслення складних зварних металоконструкцій (з наявністю основних місцевих і додаткових проекцій).

     Повинен знати: будову різної електрозварювальної і газорізальної апаратури, плазмотронів, автоматів та напівавтоматів для механізованого зварювання в середовищі захисних газів і під шаром флюсу, особливості зварювання та електродугового стругання на змінному і постійному струмі; основні закони електротехніки  у межах роботи, яку виконує; види дефектів у зварних швах і методи щодо їх запобігання і усунення; основи знань про зварюваність металів; механічні властивості металів, які зварює; принцип підбирання режиму зварювання за приладами; марки і типи електродів; основи знань про методи одержання та зберігання найбільш розповсюджених газів: ацетилену, водню, кисню, пропан-бутану, які використовуються під час газового зварювання; процес газового різання легованої сталі, кольорових металів і сплавів.

1. Професія — 7212.1 "Електрогазозварник"
2. Кваліфікація – 5 розряд

     Повинен знати: конструкцію різних зварювальних машин, автоматів, напівавтоматів та джерел живлення, їх електричні схеми; властивості металів під час зварювання та наплавлення; вибирати послідовність накладення швів; вплив термічного оброблення на властивості шва; правила різання під водою; принцип раціональної та ефективної організації праці на робочому місці; норми використання матеріалів, інструментів, електроенергії, норми технологічного процесу; правила безпечного поводження з устаткуванням, машинами та механізмами; норми, методи і прийоми безпечного ведення робіт; кращий досвід роботи з професії за новітніми технологіями, економічні досягнення, необхідні для успішного виконання професійних завдань та обов’язків.

     Повинен уміти: виконувати ручне дугове, плазмове та газове зварювання складних і відповідальних апаратів, деталей, вузлів, конструкцій і трубопроводів з різних сталей, чавуну, кольорових металів і сплавів; виконувати автоматичне та механізоване зварювання особливо складних і відповідальних апаратів, вузлів, конструкцій і трубопроводів з різних сталей, кольорових металів і сплавів; ручне електродугове повітряне різання особливо складних і відповідальних деталей з різних сталей, чавуну, кольорових металів і сплавів у різних просторових положеннях; виконувати зварювання відповідальних конструкцій у блочному виконанні в різних просторових положеннях; виконувати зварювання і наплавлення тріщин і раковин у тонкостінних виробах у важкодоступних для зварювання місцях; виконувати термооброблення газовим пальником зварних стиків після зварювання; читати креслення особливо складних зварних просторових металоконструкцій; додержуватися норм технологічного процесу, інструкцій з охорони праці та пожежної безпеки.

На правах реклами

Ваш пошук роботи
починається тут.

Допоможи адміністратору
Система Orphus
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Ми в Facebook
Реклама
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 743
Наші фотографії
Статистика
Архів записів
Copyright McWest © 2020Використовуються технології uCoz