Неділя, 12.07.2020, 11:01
Вище художнє професійно-технічне училище № 5 м. Вінниці
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
ПосиланняРеклама
Категорії розділу
Заміни [0]
Новини [63]
PRESIDENT.GOV.UA
Новини міської ради:
Там, де процвітають бібліотеки,
там мир, благодать, повага до людства
й успішне вирішення найскладніших соціальних проблем.
М. Реріх

 

     Модернізація вітчизняної системи освіти вимагає нових підходів до організації читання учнів, формування читацької культури. Адже читання – це унікальний феномен культури, що пов'язаний як з індивідуально-психологічними особливостями особистості так і соціальними факторами. Його називають інтелектуальним ресурсом країни, головним резервом людського потенціалу нації.
     Мета діяльності бібліотеки ВХПТУ – 5 полягає у інформаційному забезпеченні учнів та працівників училища, впровадженні культурної, освітньої, методичної діяльності, допомозі в підвищенні професійного, духовного й культурного рівня педагогічних кадрів, майстрів в/н, молоді, яка навчається. Але головне у  роботі не лише бібліотекаря, а й всього педагогічного колективу, не просто підготувати гарного фахівця, хоча і це важливо, а виховати справжню Людину.
     Для досягнення цієї мети бібліотекою училища проводиться робота за всіма напрямками виховання.
    Прийшовши в ПТНЗ, учні вже мають сформовану систему власних спрямувань. Водночас їм властива протягом деякого часу ще одна психічна особливість: для переважної більшості з них зміна обставин викликає готовність змінитися особистісно. Адже своїм минулим вони не вдоволені і в їхній свідомості жевріють сподівання на краще. Ось тільки така готовність триває не довго. І маємо не згаяти цей час. Отже, початок життя в ПТУ, навчання – визначальна пора для виховання нової спрямованості особистості і це повинні усвідомити всі, від майстра до вихователя гуртожитку. Розчарування підлітка в цей час може призвести до формування невиправних установок.
    Отже, завдання і ціль для нас, бібліотекарів разом з колективом майстрів, вчителів, вихователів, допомогти дітям обрати правильний шлях у житті, зростати і професійно, з огляду на обрану ними професію в ПТНЗ, і духовно. Допомогти їм сформувати правильну високоморальну систему цінностей, адже невідомо, чи пов’яжуть наші учні й надалі своє життя з обраною ними в училищі професією, а от залишатися гідними людьми вони мають впродовж всього свого життя.
      Для цього в нашій бібліотеці ВХПТУ – 5 постійно проводиться інформаційна, виховна робота. Виховні заходи, які ми проводимо на високому рівні, викликають в учнів інтерес до навчання, саморозвитку і самовиховання. Діти отримують від таких заходів моральне, естетичне задоволення.
    Залучення учнів до підготовки заходів, надає можливість проявити творчість. І взагалі, в дітях обов’язково треба розвивати творчі здібності. Адже, як казав мудрий Сухомлинський, творчість відкриває в дитячій душі ті картинки, в яких дрімають джерела добрих почуттів. Саме з цією метою а також з метою пошуку інноваційних форм і методів роботи з учнівською молоддю, розкриття шляхів задоволення їхніх загальноосвітніх, культурних, професійних запитів у 2005 році було створено бібліотечний гурток «Калиновий цвіт».
На правах реклами

Ваш пошук роботи
починається тут.

Допоможи адміністратору
Система Orphus
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Ми в Facebook
Реклама
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 743
Наші фотографії
Статистика
Архів записів
Copyright McWest © 2020Використовуються технології uCoz