Вівторок, 07.07.2020, 13:38
Вище художнє професійно-технічне училище № 5 м. Вінниці
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
ПосиланняРеклама
Категорії розділу
Заміни [0]
Новини [63]
PRESIDENT.GOV.UA
Новини міської ради:

Виробнича підготовка

     Згідно з навчальним планом, професійна підготовка спеціалістів здійснюється за безперервною наскрізною програмою практичного навчання. Вона складається з виробничого навчання в майстернях, виробничої та переддипломної практики, під час якої формуються в учнів професійні навички і вміння відповідні з кваліфікаційній характеристиці. У навчально-виробничих майстернях, на виробництві учнями виготовляється корисна, технологічно складна продукція, надаються послуги населенню. Всі учні проходять виробничу та переддипломну практику на оплачуваних місцях. Щорічно доходи від виробничої діяльності складають понад 100 тис. грн.
      Викладачі та майстри виробничого навчання брали активну участь у більш ніж 10 міжнародних всеукраїнських, регіональних конференціях по вивченню передового досвіду, новітніх технологій та матеріалів. Враховуючи те, що особливістю сучасного етапу розвитку економіки України є перехід до ринкових відносин і впровадження нових економічних механізмів, пов’язаних із суттєвими змінами у структурі власності, виробництва, інвестиції, зайнятості, педагогічний колектив налагодив зв’язки з Вінницькою фірмою „Новобуд”, сферою діяльності якої є реалізація та впровадження в будівельне виробництво сучасних матеріалів, обладнання, засобів малої механізації на основі європейських технологій. Постачальниками „Новобуду” є відомі виробники сучасних матеріалів „Henkel”, „Полірем”. Спеціалісти з маркетингу фірм „Полірем”, „Henkel”, „Sadolin” провели і продовжують проводити семінарські і практичні заняття з інженерно-педагогічними працівниками та учнями по впровадженню нових технологій та матеріалів.
      Про міцні професійні знання, навички і уміння свідчать наслідки випускних кваліфікаційних іспитів. Так щорічно біля 50 % учнів складають їх на „відмінно”, більш ніж половина – отримують вище-встановлені кваліфікаційні розряди. Від 10 до 20 випускників отримують дипломи кваліфікованого робітника з відзнакою, третина – закінчує третю ступінь навчання з дипломом молодшого спеціаліста з відзнакою.
      Наявний рівень професійної підготовки дозволяє досягти сто відсоткового працевлаштування випускників. Щорічно більше 20 випускників вступають до вищих навчальних закладів ІІІ - ІV рівня акредитації.На правах реклами

Ваш пошук роботи
починається тут.

Допоможи адміністратору
Система Orphus
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Ми в Facebook
Реклама
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 743
Наші фотографії
Статистика
Архів записів
Copyright McWest © 2020Використовуються технології uCoz